Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile czego macie w szafie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2016, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ostatnim czasie staram sie kupować ubrania bardziej rozważnie. Kiedyś patrzyłam się głównie na promocje. Aktualnie wolę kupić mniej ubran, ale takich które będą do siebie pasowały. Mam mniej ubran w szafie ale o dziwo mam również mniej problemów z tym w co się danego dnia ubrać....
W tym wpisie jest opisane co kupić aby zawsze wyglądać dobrze i aby nie mieć problemow z zakupami
http://www.matkamezatka.pl/2016/09/w-co-nam-sie-ubrac-wieczny-dylemat.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Nie 9 Paź 2016, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubie kupowac ciuchy przez internet. Najwięcej mam bluzek i tunik uśmiech Ostatnio kupiłam kolejne dwie na stronie https://cocho.pl/sklep-k-9-Sukienki---Tuniki . To sklep z ciuchami polskiej projektantki, nie mogłam się powstrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 8

PostWysłany: Wto 8 Lis 2016, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio mam bardzo dużo ubrań w szafie - sukienek, spodni, koszul. Od kiedy trafiłam do sklepu internetowego mojezakupy.net kupuje bardzo dużo ubrań, ale nie sposób ich nie kupić, przecież tam są takie świetne promocje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justtynna556
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 2 Sty 2017, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości ubrań to osobiście polecam sklep Szafa Bobasa w której można zamówić wysokiej jakości ubrania dla siebie czy swoich dzieci, ostatnio zamówiłam tam wyprawka dla niemowlaka genialnej jakości ubrania sprzedają, aktualnie mają też wiele promocji po świątecznych !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Wto 3 Sty 2017, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wcale nie mam u siebie dużo ubrań. Lubię rzeczy wygodne i mam kilka swoich ulubionych typów ubrań. Podobają mi się takie klasyczne, proste ubrania, coś takiego jak produkuje firma Laki: http://krajowy.biz/firma,lakipl. No i wiadomo, że dobre bo polskie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bokomerka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 17

PostWysłany: Wto 10 Sty 2017, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam chyba nawięcej koszulek z krotkim rekawem. Za to zawsze narezkam ze mam za mało butow. Jakis czas temu kupilam sobie korki Nike, bo lubie sport i teraz mam problem, bo kolorystycznie pasują mi tylko do kilku ciuchow dosłownie. Wymyśliłam sobie oryginalny kolor i teraz mam...Ale buty są mega wygodne i chyba po prostu kpie sobie nową parę w neutralnym kolorze. Ostanio zamawialam stąd - http://www.ceneo.pl/oferty/korki-nike i chyba znowu tam kupie, poprzednio bylam zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thinksmart
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto 7 Lut 2017, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie szaleje z ubraniami, tylko bluzek mam nadmiar bo się nie mogę powstrzymać jak widzę jakieś fajne

-
antystatyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Pią 10 Lut 2017, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo dużo sukienek, ale to pewnie ze względu na charakter pracy. Staram się nosić proste, wygodne fasony. Czasem się zastanawiam nad wyborem sukienki do pracy gdy nie mam pomysłu, ostatecznie jednak stawiam na klasykę. Najlepiej się sprawdza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 26 Kwi 2017, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej szafie zdecydowanie przeważają sukienki i tuniki uśmiech Polecam ten butik https://www.selfieroom.pl/. Razem z siostrą regularnie tam kupujemy i zawsze jesteśmy zadowolone z wysokiej jakości ubrań i szybkiej realizacji zamówienia. Dodatkowo kupując kilka ciuszków można stworzyć super modne zestawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sro 26 Kwi 2017, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też jest dużo sukienek uśmiech nieraz się zastanawiam czy czasem mój mąż je nie spakuje i nie rozda komuś język ale ja zawsze staram się kupować ciuszki z głową żeby później ich nie wywalać bo okaże się że materiał lipny. Dlatego przerzuciłam się na sklep internetowy Cocho tam są ubrania dobrej jakości https://cocho.pl/sklep/k/9/sukienki-tuniki .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group