Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile czego macie w szafie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Nie 7 Lut 2016, 11:06    Temat postu: Ile czego macie w szafie? Odpowiedz z cytatem

Ostatnio moja szafa zaczyna pękac w szwach a ja ciągle rano przed nia staje i stwierdzam, że absolutnie nie mam co na siebie włożyć.I tak się zastanawiam czy mam za dużo ubrań czy za mało czy też może w sam raz?

Ciekawa jestem ile czego macie w szafie.Co wam się kupuje najłatwiej a z czym macie największy problem?

Mi jakoś najłatwiej kupic spódnice dlatego mam w szafie ok 20 sztuk i koszulki, różniaste t-shirty tego mam ok 40 sztuk.

Za to wogóle nie moge dojśc do porozumienia z sukienkami (mam jedną i to za dużą) i spodniami-to mój odwieczny problem.

To jak tam u was z tym jest?ddd
Powrót do góry
katrina
Gość





PostWysłany: Pon 8 Lut 2016, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow to masz bardoz dużo ciuchów.... Wydaje mi się,ze nie mam obecnie aż tyle ubrań w domu. Staram się kupować ubrania neutralne o klasycznym kroju tak abym nie miała problemów z ich dobieraniem. Nie mam tylu ubrab w szafie ale od czasu kiedy przestałam iść ślepo za moda oraz zaczęłam sobie kupować klasyczne fasony to jest o wiele lepiej.

Szaleję głównie z dodatkami uśmiech Lubię kolorowe korale.

http://odzyskajdzien.pl/2456-jak-nie-stac-godzinami-przed-szafa-ze-stwierdzeniem-nie-mam-co-na-siebie-wlozyc
Powrót do góry
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 1 Mar 2016, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam stosunkowo niewiele ubrań ale staram się stawiać na jakość. Wolę sobie kupić coś rzadziej ale dobrego jakościowo, co będzie się nieźle nosiło.... Zakupy robię najczęściej w sieci. Ceny są nizsze niż w sklepach stacjonarnych.

Zerknij sobie na przykład do sklepu Gomez ( nie wiem czy znasz).
http://gomez.pl/pl/lp_kobieta

Mają tam takie marki jak Marella czy Tommy Hilfiger. Aktualnie poluję na ten kuferek Korsa:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2016, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę nie rozumiem zachwytu nad torebkami Korsa. W gruncie rzeczy są dość zwyczajne, ale do tego koszmarnie drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda7
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 13

PostWysłany: Pon 16 Maj 2016, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobną torebkę ostatnio kupiłam sobie na allegro za 49 złoty. Mnie niestety torebki i buty jako bardzo szybko się nudzą więc staram się nie wydawać na nie zbyt dużo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 19 Maj 2016, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o buty, to patrzę jednak na jakość. Ale w przypadku torebek mam tak samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 22 Maj 2016, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio pod wpływem różnych książek bardzo ograniczyłam swoją szafę , dużo rzeczy wyrzuciłam. Zadbałam o to , żeby w mojej szafie była tzw. baza czyli biała koszula, marynarka, czarne cygaretki, najzwyklejsze czarne baletki, coś w paski, rozkloszowana spódnica, spódnica ołówkowa, czarne szpilki reszta to tylko moje fanaberie mam sporo sukienek bo bardzo rzadko chodzę w spodniach niezależnie czy jest zima czy lato. Sukienka więcej zakrywa uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koraliczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 26
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 25 Maj 2016, 16:24    Temat postu: torebki damskie Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o torebki damskie, to również uważam, że są ciekawsze i przede wszystkim - tańsze modele. Tutaj została chyba znowu wykreowana jakaś sztuczna moda, coś jest markowe, wielki boom, wooooow, wszyscy to chcą mieć. A w wielu sklepach internetowych można znaleźć naprawdę dużo ładniejsze, dobre jakościowo torebki damskie w niższych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pon 20 Cze 2016, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najwięcej mam sukienek. Jakoś nie potrafię się powstrzymać przed ich kupowaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2016, 6:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie rozumiem wielkiego zachwytu nad Korsem. Kors ma fajne torebki, podobają mi się ale ceny są totalnie za wysokie. Nawet jeśli chcemy kupic z przecen. Moja siostra cioteczna chwaliła sie,ze kupiła sobie torebkę Korsa z przeceny za 700 zł... i dla niej była to bardzo dobra promocja. Zdziwiłam się bo ja za tą cenę mogę mieć 3 porządne skórzane torby.

W zeszłym tygodniu zamówiłam sobie takiego brązowego shoppera w cenie 245 zł:
http://www.sklep-torebki.pl/bestsellery/vera-pelle-wloska-duza-klasyczna-torebka-skorzana-a4-brazowa-1333.html?

Prawdziwa skóra,wykonanie nie lepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group