Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

najlepszy kantor internetowy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
irise
Gość





PostWysłany: Pon 1 Lut 2016, 0:50    Temat postu: najlepszy kantor internetowy Odpowiedz z cytatem

Korzystacie z kantorów internetowych? Jaki jest waszym zdaniem najlepszy?
Powrót do góry
helenka
Gość





PostWysłany: Pon 1 Lut 2016, 3:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z http://ergokantor.pl/
Spłacamy kredyt walutowy i wymieniając złotówki w kantorze zamiast w banku zyskujemy nawet do kilkuset złotych rocznie. Tyle można zaoszczędzić w ten sposób.
Oczywiście podstawa to dobry kantor, który ma atrakcyjne kursy, chodź dziś ciężko chyba znaleźć taki, który miałby gorszy kurs niż banki.
Naprawdę polecam.
Powrót do góry
kojotingo
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 3 Lut 2016, 9:30    Temat postu: kalkulatory Odpowiedz z cytatem

korzystam z kantorów internetowych ale z różnych, w zależności od waluty i aktualnych kursów. W związku z tym polecam stronę http://kantorbox.pl/ , gdzie znajdziecie przydatny kalkulator. Pomoże Wam on dobrać najkorzystniejszą ofertę spośród najpopularniejszych serwisów na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesqual
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 10 Lut 2016, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić kantor internetowy inKantor.pl. Korzystam z niego od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Świetna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelka12
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 9

PostWysłany: Sro 24 Lut 2016, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej przeglądam kursy walut w kantorach online dlatego jest to bardzo wygodne a transakcja wymiany waluty przebiega szybko i bezpiecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 1 Mar 2016, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj - https://ekantor.pl/kalkulator-walut/ masz najlepszy dowód tego, że opłaca się kupować przez internet. Niezłe różnice w stosunku do banków prawda? Ale w tym nie ma nic dziwnego. Kupując walutę na mieście też przez lata głupio przepłacaliśmy, ale cóż poradzić?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 23

PostWysłany: Czw 3 Mar 2016, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj rzeczywiście popieram. W sumie to sama przez lata mocno przepłacałam za walucie - kredyt we franku jest również i moją zmorą.
Może nie były to jakieś wielkie sumy, ale chwilami miałam tak trudną sytuację finansową, że te kilkadziesiąt złotych robiło mi sporą różnicę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pią 4 Mar 2016, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilkadziesiąt złotych to chyba większości ludzi robi różnicę, prawda? Wink Nawet gdyby mnie było stać na wydawanie więcej, to jednak skoro ciężko na te pieniądze pracuję, to po co miałabym je w głupi sposób wydawać? Optymalizacja wydatków bez utraty jakości. I ten kantor jest jednym z przykładów rozwiązań, które to dają.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 23

PostWysłany: Pon 7 Mar 2016, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ale nie każdemu zależy na kasie, a przynajmniej niektórzy przynajmniej robią takie wrażenie Wink
Zresztą... masz dobry przykład po emerytach, którzy w dalszym ciągu płacą rachunki w punktach, bo przecież wtedy mają papierowe potwierdzenie.
Nie ma znaczenia, że każdy rachunek to kilka złotych straty. Po prostu boją się nowych rozwiązań...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 8 Mar 2016, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Argumenty nie mają znaczenia, a ludzie niech wymieniają pieniądze jak chcą. Sądzisz, że to dobry moment na inwestowanie w euro? Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę aktualną sytuację polityczną w Polsce, ten kurs będzie coraz wyższy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group