Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rozwiedzeni rodzice razem na weselu...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p1admin
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 28 Sty 2016, 11:04    Temat postu: rozwiedzeni rodzice razem na weselu... Odpowiedz z cytatem

Witajcie forumowiczki! Piszę do Was o radę, bo jestem w kropce..
Planujemy z narzeczonym wesele, ale jest pewien problem. Moi rodzice są po rozwodzie, każde z nich ma swojego partnera (dodam jeszcze, że kontakt z rodzicami mam "jako-taki"). Wolałabym nie zapraszać ich z obecnymi partnerami (nie specjalnie za sobą przepadamy), tym bardziej, że nie wiedziałabym jak ich rozsadzić. Wpadłam na pomysł, żeby zaprosić tylko mamę i ojca, bez osób trzecich. Co o tym myślicie?

Druga sprawa, ojciec ma 5 rodzeństwa, z którymi nie mam zbyt dużego kontaktu. Zastanawiałam się czy nie zaprosić ich dzień po weselu na jakiś obiad, może z DJ'em. Uważacie, że to duży nietakt? Nie nazywało by się to oczywiście poprawiny (bo nie mieliby czego poprawiać Very Happy ) ale po prostu przyjęcie weselne dnia następnego.

Błagam Was o rady. Czy któraś z Was była w takiej sytuacji?

Pozdrawiam,
A.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 28 Sty 2016, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zaprosiła rodziców z partnerami, jeśli zaprosisz ich bez partnerów mogą się czuć urażeni i nie będą się dobrze bawić, a na pewno chcesz żeby dobrze się bawili.
Myślę że oni uszanują że to jest twój ślub i będą się dobrze zachowywać uśmiech
Jeśli chodzi o rodzeństwo taty no cóż jeśli nie chcesz ich zaprosić to tego nie rób możesz im wysłać powiadomienia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 28 Sty 2016, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy też jak rodzice podchodzą do swoich partnerów wzajemnie. Ja gdybym zapraszała tatę to nie wzięłabym jego kobiety, bo jej nie znoszę i dla mojej mamy to bardzo bolesne. To ma być wesele, a nie stypa:P
Co do rodzeństwa, rób jak chcesz, ja zapraszam część rodzeństwa ojca, część nie, ojca też nie zapraszam.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qlopek999
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2016
Posty: 3
Skąd: Radom

PostWysłany: Czw 28 Lip 2016, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niezły numer. Dość ciekawa sytuacja. Ja nie wiem co bym zrobił. Ciężko coś doradzić w sumie, wszystko zależy od ludzi... uśmiech
_________________
zrzuctenbalast.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wertos
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11 Paź 2016, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się rozstali w spokoju itp to mysle ze bedzie spoko. Ale jak byla wojna to moze byc slaba atmosfera...
_________________
African Mango
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Glosikx00
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto 27 Lut 2018, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ale najlepiej stosować Slimetrol z tego linku można sporo się dowiedzieć http://myslowianki.pl/slimetrol-najlepszy-wybor-odchudzanie/ i inne przykładowo cena oraz oficjalne informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group