Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co zamiast kwiatów?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Nie 24 Sty 2016, 8:56    Temat postu: Co zamiast kwiatów? Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy był już taki topic - nie mogłam znaleźć. Zastanawiam się co wpisać na zaproszeniu ślubnym, aby goście przeznaczyli te środki na coś innego niż kwiaty, które uschna w kilka dni po weselu.
Powrót do góry
tala
Gość





PostWysłany: Wto 26 Sty 2016, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkałam się z różnymi opcjami. Jedni życzyli sobie wino, inni jakąś dobrą książkę. Popularne są również kupony na najbliższe losowanie w lotto. Coraz popularniejsze są akcje charytatywne. Młodzi chcą aby zamiast kwiatów kupować misie do domu dziecka. Ewentualnie część środków jakie uzyskają z zabaw oczepinowych przeznaczali na jakąś fundację. Np SOS Wioski Dziecięce: https://wioskisos.org/nowo%C5%BCe%C5%84cy-dla-dzieci.html
Możliwości jest więc dużo.
Powrót do góry
mdecor
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 9
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 26 Sty 2016, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak powyżej, wybierzcie kogoś, konkretną osobę lub jakąś fundację (stron z dziećmi potrzebującymi pieniędzy na opiekę i leczenie jest zatrzęsienie, ale jakbyście się rozejrzeli, to pewnie znajomy znajomego zna kogoś, kto jest w potrzebie), poproście o wpłaty na konto (info w zaproszeniu, żeby kasę na kwiaty lepiej spożytkować)
Myślę, że wielu gościom się to naprawdę spodoba, a i wokół Was będą krążyły dzięki temu dobre myśli na początku trudnej drogi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darianna
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 6
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Sro 27 Sty 2016, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli można sobie na to pozwolić to na pewno konkretny cel/organizacja to dobry wybór.

A jeśli pytasz o "techniczną" stronę, to ja spotkałam się na zaproszeniach z jakimiś mini-wierszykami, gdzie w taki sympatyczny sposób młodzi poprosili, żeby zamiast kwiatów przeznaczyć pieniądze... na coś innego, totalnie zapomniałam Embarassed
_________________
http://novadent.kolobrzeg.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bajsorka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro 3 Lut 2016, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, a kuzynka bardzo chciała zrobić zabiegi takie z chirurgii plastycznej jakby i poprosiła o to - dostała bon do Medycyna Estetyczna Wrocław. Po prostu zrobiła listę prezentów. Podoba wam się taki pomysl?
_________________
Polecam serdecznie wszystkim przyszłym Pannom Młodym - Medycyna Estetyczna Wrocław jako najlepsze remedium na kompleksy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Wto 16 Lut 2016, 11:31    Temat postu: pomysł na prezent Odpowiedz z cytatem

Rzućcie okiem na tą stronę http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/pomysl_na_prezent_slubny.html, fajne pomysły na prezenty ślubne oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto 16 Lut 2016, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wymyślcie jakiś zabawny wierszyk, w którym ujmiecie, że wolicie gotówkę do ręki uśmiech
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 16 Lut 2016, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takich wierszyków jest mnóstwo w internecie.
Nas też podczas zapraszania gości dużo osób pytało wprost co chcemy wtedy, mówiliśmy wprost że właśnie pieniądze, każdy to rozumiał tym bardziej że wiedzieli że całe wesele i ślub opłacaliśmy sami.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 18 Lut 2016, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak,wierszyków dzięki którym możecie napisać,że jednak nie chcecie kwiatów i zasugerować tow delikatny sposób,jest naprawdę bardzo wiele,na pewno coś wybierzecie i macie tym samym problem z głowy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Polianna1
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 41

PostWysłany: Pon 22 Lut 2016, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często spotykałam się, że Młodzi prosili o zabawki, pomoce szkolne dla dzieci z domów dziecka. Fajną sprawą sa też wina oraz książki uśmiech to akurat nie będzie do wyrzucenia po kilku dniach uśmiech
_________________
Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group