Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla chlopaka na walentynki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
17lipca
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 3

PostWysłany: Czw 23 Sty 2020, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jak najbardziej aktualny. Ja wybrałam czapkę zimową marki, którą mój narzeczony bardzo lubi https://patriotic.pl/zimowe-3 .Spodziewam się jednak, że będzie zima tego roku uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
streich.brendon
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 14 Lut 2020, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można postawić na jakąś część garderoby, na przykład na fajną, markową bluzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 18 Mar 2020, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem może być sesja masażu klasycznego, szczególnie jeśli chłopak uprawia sport. Taki masaż pozwoli przyspieszyć regenerację po treningu, a jeśli nie ćwiczy to pozwoli się zrelaksować i odstresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może sportowy plecak? Mój facet lubi nosić takie plecaki do pracy bo wszystko tam zmieści. Rzuć okiem na przykład na plecaki Adidasa: https://desportivo.pl/pl/p/Plecak-Szkolny-Miejski-Adidas-Tiro-BP-DQ1083/2625. Przyznam, że bardzo mi się spodobały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Czw 26 Lis 2020, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja serdecznie polecam wam jako prezent książki, które naprawdę dużo dają naszym pociechom. W sumie wystarczy dawać przykład i samemu czytać, wtedy na pewno zaczną same, chociażby z ciekawości. Moja znajoma poleciła mi ostatnio stronkę: https://www.taniaksiazka.pl/wham-george-i-ja-andrew-ridgeley-p-1427307.html na której regularnie kupuje książki i powiem wam szczerze, że mają naprawdę bardzo zachęcającą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Pon 11 Sty 2021, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swojemu narzeczonemu na walentynki kupiłam pasek https://recenogi.pl/pl/p/Pasek-elastyczny-niebiesko-czarny/502. Pasek jest oryginalny, kolorowy oraz nie posiada dziurek, co pozwala na zapięcie go w dowolnym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gwillms
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sob 16 Sty 2021, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezent może wiązać się z jego zainteresowaniami hobby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WiktorBialy87
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 21 Sty 2021, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chłopak/mąż lubi wysokiej jakości trunki, to można zaserwować mu butelkę drogiego wina oczko Idealne wina w Poznaniu ma WineNavigator, bardzo dobry importer win uśmiech Zawsze tam chodzę, jeśli chcę kupić coś z wyższej półki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 23 Sty 2021, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zegarek to zawsze dobry pomysł na prezent. Może jest to większy wydatek ale klasyczny zegarek można nosić przez całe życie. Koniecznie sprawdźtutaj, jakie zegarki do 1500 zł możesz znaleźć w sieci. Jestem pewna, że wybierzesz coś oryginalnego dla Twojego chłopaka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 7 Lut 2021, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też głowiłam się co kupić chłopakowi na walentynkowy prezent. Aż trafiłam na taką ofertę tu https://smaczajama.pl/pl/p/Wino-Neleman-Just-Fucking-Good-Wine-White-Hiszpania-13-0%2C75l/10826 To wino białe hiszpańskiej marki Neleman. O tym wyborze zadecydowała uwaga ze wino zalecane jest do podawania do dań wegetariańskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group