Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Projekt ogrodu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Gru 2021, 9:23    Temat postu: Projekt ogrodu Odpowiedz z cytatem

Zastanawiacie się nad skorzystaniem z usług profesjonalnej firmy, która tworzy i wykonuje projekty ogrodowe? Nie wiecie na kogo warto się zdecydować? Osobiście mogę wam polecić tą stronę https://biif.pl/budy-barczackie/projektowanie-i-aranzacja-ogrodow--projekty-ogrodow-brzozowisko. Sam skorzystałem z ich usług i muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się. Dzięki nim mój ogród wygląda po prostu pięknie.
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maniecki
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 6 Gru 2021, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja preferuję samodzielną pracę w ogrodzie. Na pewno ta firma ma się czym pochwalić, ale co samemu to samemu. Natomiast jak ktoś nie chce się babrać w ziemi, tylko po prostu mieć ogród, to czemu nie wziąć profesjonalistów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Wto 7 Gru 2021, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie chcecie sami zajmować się całą aranżacją ogrodu, to taki projekt jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem, ale ja np. szukam sobie różnych inspiracji online, np. na http://kolniak24.eu/pl/639_materialy_partnera/5525_hustawki_i_lawki_ogrodowe.html i korzystam sobie z propozycji, które są tam dostępne. Myślę, że będę jak najbardziej zadowolona, jeśli uda mi sie wszystkim zająć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 14 Lut 2022, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, to bardzo indywidualny temat. Przecież od Was zależy, na jakie rozwiązania się zdecydujecie. Ja czytałam na stronie https://www.whitemad.pl/jak-zabezpieczyc-ogrodowe-fotele-wiszace-na-zime/ trochę więcej na temat doboru odpowiednich foteli wiszących na balkon. Zastanawiam się, czy realnie może się to sprawdzić? Ktoś z Was ma może takie u siebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 16 Lut 2022, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezaleznie od tego jaki projekt ogrodu będziecie mieć to ja polecam tutaj https://gardenspace.pl/fotele-wiszace zamówić do niego wiszący fotel. Te fotele mają dobrą jakość, są wygodne, mam taki i nie zamienił bym go na nic innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Czw 17 Lut 2022, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie korzystałam z usług takich firm. Sama zaprojektowałam swój ogród i jestem bardzo zadowolona.


__________________
metalowe dekoracje do ogrodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group