Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie można kupić koszulkę z nadrukiem z anime?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helenka
Gość





PostWysłany: Pią 8 Sty 2016, 12:21    Temat postu: Gdzie można kupić koszulkę z nadrukiem z anime? Odpowiedz z cytatem

Moja córka bardzo chciałaby koszulkę z nadrukiem z anime, które ogląda. To takie kreskówki japońskie. Może wiecie, gdzie można takie kupić?
Powrót do góry
sandflower
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Pią 8 Sty 2016, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj - nadruki na koszulkach - tanio i solidnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irise
Gość





PostWysłany: Sro 13 Sty 2016, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam sklepów z takimi koszulkami, zresztą wiesz, tych anime jest bardzo dużo, a twojej córce pewnie chodzi o jakieś konkretne.
Najlepiej, jak da ci po prostu zdjęcie, które chciałaby mieć, a tu zamów jej koszulkę z własnym nadrukiem.
Możesz to zrobić na przykład w sklepie http://selino.pl/zaprojektuj-koszulke-lub-bluze-z-wlasnym-nadrukiem.html
Ja tam zamawiałam i bardzo go lubię, bo mają naprawdę dobrą ofertę.
Powrót do góry
kratek
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Nie 12 Cze 2016, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz w tym miejscu: http://3dychy.pl/pl/c/koszulki-Bleach/441
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skonieczny
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 5
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Wto 30 Sie 2016, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że najłatwiej poszukać na allegro uśmiech tam jest duży wybór wszystkiego Very Happy
_________________
Naj­ważniej­sze zwy­cięstwa przychodzą zaw­sze po naj­większych tru­dach, po­nieważ wszys­tkie in­ne po­zos­tają niedocenione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Delix
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 10
Skąd: Białowieża

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2016, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja koszulki z własnym nadrukiem zamawiam ze sklepu Extra-koszulki.pl w menu jest tam opcja zaprojektuj własną w tym menu znajduje się fajny kreator koszulek w kilka minut można zaprojektować sobie świetną koszuleczkę. Fajne jest jeszcze tam to że jest bardzo duży wybór koszulek, bluz, kubków, naklejek itp. na których można umieścić swój nadruk w kilka minut.
_________________
Zajrzyj w siebie! W twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie jeśli potrafisz je odszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drakhtul
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2016
Posty: 13

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2016, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze na aliexpress znajdziesz. Warto sprobowac.
_________________
nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jawro
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto 4 Paź 2016, 15:02    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Wszędzie, na przykład na https://ideashirt.pl/ tylko problem jest taki, że sobie musisz własnoręcznie zaprojektować wzór ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanders22
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 13 Paź 2016, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tutaj robiłam kilka razy, chyba najtaniej i najlpeij, dużo wzorów uśmiech http://bimodo.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoody
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto 17 Sty 2017, 15:16    Temat postu: Kreator koszulek Odpowiedz z cytatem

Polecam skorzystać z kreatora koszulek https://ideashirt.pl/. Takie rozwiązanie pozwoli Ci nie tylko w zrealizowaniu marzenia Twojej córki, ale również będziesz miała własny wkład w stworzenie tej koszulki. Uważam, że jest to ciekawy pomysł, a na taki t-shirt możesz zaprojektować wzór jaki chcesz, a firma Ci go wykona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group