Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

szycie sukni ślubnej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ana135
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią 18 Gru 2015, 11:21    Temat postu: szycie sukni ślubnej Odpowiedz z cytatem

Czy zna któraś z was dobrą krawcową do uszycia sukni ślubnej.
Czy macie jakieś opinie o Pani Monice Kot i jej pracowni "Klara" okolice Nowin. Ta krawcowa podała mi atrakcyjną cenę uszycia sukni ślubnej, ale zależy mi żeby suknia dobrze wyglądała, i zastanawiam się czy warto ryzykowac.
Bardzo proszę o jakiekolwiek sugestie i opinie na ten temat:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia91
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią 18 Gru 2015, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na Twoim miejscu kupiła bym suknię ślubną gotową od sprawdzonego producenta. Czasami te krawcowe dość kiepsko znają się na rzeczy.

Ostatnio zmieniony przez kinia91 dnia Czw 18 Lut 2016, 18:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 18 Gru 2015, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinia91 napisał:
ja na Twoim miejscu kupiła bym gotową od sprawdzonego producenta. Czasami te krawcowe dość kiepsko znają się na rzeczy.

No tylko, że różnica w cenie między suknią od krawcowej, a od projektanta to nawet kilka tysięcy więc tak na spokojnie z tą decyzją....
Zdecydowanie lepiej sprawdzić krawcowąuśmiech. Niestety nie znam i nie pomogę, ale wiem, że dziewczyny po znalezieniu dobrej krawcowej są mega zadowolone. Ja sama szyję w pracowni sukni ślubnych. To też tańsza i dobra opcja:). Dla mnie okazała się być najlepsza.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ana135
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią 18 Gru 2015, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdecydowana na uszycie, bo sukienki które mi się podobają kosztują w granicach 6-7 tyś, a to trochę przekracza mój budżet.
Dlatego proszę jeszcze raz o jakieś opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 18 Gru 2015, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaką cenę Ci zaproponowała ? i z jakiego materiału jest sukienka ?
Ja szyłam u krawcowej miałam co prawda bardzo prostą sukienkę bez koronki i zapłaciłam 1500 zł. Miałam 3 przymiarki więc jak mi coś nie pasowało to mogłam powiedzieć, poproś ją czy ma jakieś zdjęcie tego co zrobiła nie wierze że nie ma
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ana135
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią 18 Gru 2015, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja wycenila tez na 1500 z tym ze jest niewiele koronki , wiecej gladkiego materialu. Na stronie internetowej tej pracowni sa zdjecia wykonanych projektow i wygladaja ok, ale myslam ze ktoras z was miala z nia do czynienia, i dlatego moje pytanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ana135
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią 18 Gru 2015, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty gdzie dokładnie szyłaś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 19 Gru 2015, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szyłam w Tychach woj. Śląskie u Pani Anny Binda, ona teraz ma swój salonik ale jak była na macierzyńskim to szyła w domu.

Moja koleżanka też u niej szyła jej suknia podobnie tak twoja kosztowała w salonie 5 tyś a ona jej uszyła za 1200 zł. Więc uważam że ta cena nie jest podejrzanie niska
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia91
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw 18 Lut 2016, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No tylko, że różnica w cenie między suknią od krawcowej, a od projektanta to nawet kilka tysięcy więc tak na spokojnie z tą decyzją....

Nie zawsze to kilka tysięcy. Producentów sukien ślubnych jest teraz mnóstwo i przez to ceny w salonach są niższe. W dodatku rynek jest bardzo nasycony i salony będą walczyć o klienta oferując zniżki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NotSoShy
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto 23 Lut 2016, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałam kilka nieudanych sukien od krawcowych i nie do konca były to udane suknie;)
_________________
Wariatką byćuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group