Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie osiedle w Łodzi polecacie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Pią 11 Gru 2015, 8:14    Temat postu: Jakie osiedle w Łodzi polecacie Odpowiedz z cytatem

Cześc. Może ktoś tutaj jest z Łodzi? CZy możecie polecić jakieś dobre miejsce do zamieszkania? Obecnie jestem na etapie poszukiwania mieszkania dla siebie uśmiech
Powrót do góry
tala
Gość





PostWysłany: Nie 13 Gru 2015, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kupuj na pewno mieszkania w centrum miasta bo jest bardzo drogo. O wiele lepiej jest zastanowić się nad jakimś fajnym mieszkaniem pod miastem. A może nad domem z ogródkiem?
Zerknij sobie na to co ma w ofercie ten deweloper:
http://treedevelopment.com/

Bardzo fajne mieskania obecnie powsają na Brzozowej Alei. Wysoki standard oraz niskie jak na Łódź ceny. Dwupoziomowe mieszkanie można kupić już od 3500 zł czyli w cenie rynku wtórnego.... wesoły
Powrót do góry
sierpniowaPM
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2016
Posty: 12

PostWysłany: Pią 24 Cze 2016, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem z łodzi. Gdybym mogła na pewno nie wybrałabym tego miasta na życie. Strasznie brudne i ludzie bardzo zawistni. W centrum będziesz mieć bardzo drogo, tak samo jak nowo powstałe dzielnice jak Janów - bardzo drogo. Najgorsza dzielnica łodzi? Słyszałam bardzo wiele złego o Jaracza, Próchnika, Legionów, generalnie stare dzielnice miasta. Na pewno nie bierz mieszkania w kamienicy. Sama przyjechałam tu za pracą... żałuję że nie wybrałam Wrocławia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 11 Lut 2023, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat nie znam się na rynku łódzkim, ale co powiesz na najem instytucjonalny? Szczególnie polecam ci ofertę firmy PFR Nieruchomości https://lublin.mdr.pl/ . Tutaj najemcy będą mogli wybierać wśród lokali od 1 do 4 pokojowych o metrażach od 27 do 77 mkw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 13 Lut 2023, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jak kupowaliśmy mieszkanie to bezpośrednio od https://modehpolmo.pl/ I nie żałuje tej decyzji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sro 1 Mar 2023, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad takimi sprawami ja póki co się jeszcze nie zastanawiałam, ale za to bardzo ciekawiło mnie to czy warto jest kupować dom na wsi. Jak zaczęłam szukać informacji na ten temat to właśnie na stronie https://bochniazbliska.pl/artykul-partnerski-reklama/wiejskie-domy-na-sprzedaz-czy-warto-mieszkac-na-wsi/ bardzo dobrze moim zdaniem to zostało opisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 12 Kwi 2023, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może po prostu lepiej kupić mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim, na osiedli Źródlana 31, to bardzo blisko Łodzi a ceny są o wiele atrakcyjniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group