Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż permanentny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami makijaż permanentny może wyjść strasznie i wtedy jest problem z jego usunięciem. :/ Zobaczcie sobie ten artykuł https://www.radiozamosc.pl/wiadomosci/s/3840,usuwanie-makijazu-permanentnego-jak-wybrac-najleps na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Pon 19 Sie 2019, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki makijaż moze wyglądać naprawdę naturalnie.Wszystko zależy od tego kto go wykonuje.Tak wiec nie patrzcie się jedynie na cenę, a na to do kogo się wybieracie.Na to jakie doświadczenie ma dana osoba, jakie są zdjęcia w gabinecie pokazujące jej realizacje.

Mogę polecic klinikę w Krakowie, w której mozna zapisac sie na taki makijaż:
https://bonadea-krakow.net.pl/

Specjalizują sie w makijazu permanentnym brwi, ust oraz oczu. Dzięki temu mogą być wreszcie wyraziste ( no i nie trzeba marnować czasu na malowanie się codziennie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaśkaO
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, makijaż permanentny może wyjść strasznie i potem jest problem z usunięciem. Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny w Łodzi w super salonie i chętnie powtórzę zabiegi jeszcze raz, jeśli będzie taka potrzeba. Mam zrobione brwi i kontur ust. Wszystko jest wykonane precyzyjnie i naturalnie. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2019, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robiłam sobie makijaż stały w warszawskim salonie Jest Pięknie, u Dominiki. ma pewną rękę, duże doświadczenie, pracuje na świetnych jakościowo barwnikach. Ma to artystyczne wyczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
araceli.lehner
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2019, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że same rzęsy wystarczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilian71
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 14 Wrz 2019, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie jest wasze do podejście do takiego makijażu? Zastanawiam się nad zrobieniem kursu makijażu permanentnego https://www.permanentny.com/kurs-makijazu-permanentnego ale zastanawiam się czy ludzie często taki wykonują, czy będą w ogóle chętne klientki. Robiliście sobie kiedyś taki zabieg na brwi, usta? Polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dgreen
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2019, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie taki makijaż robi się coraz bardziej popularny, więc taki kurs na pewno warto zrobić, bo klientek nie zabraknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 26 Paź 2019, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dwóch stron jest to dobre rozwiązanie. Zarówno zrobienie kursu makijażu permanentnego, jak i zrobienie sobie takich zabiegów uśmiech Jedne i drugie usługi oferuje pan Krzysztof Majerski, specjalista do spraw makijażu permanentnego Biotek. O wszystkim poczytacie na jego stronie https://www.krzysztofmajerski.com/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 12 Lis 2019, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doti podzielam Twoje zdanie w 100% uśmiech Dominika jest świetna, perfekcjonistka w swoim fachu uśmiech mi wyczarowała cudowne brwi ombre uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pią 21 Lut 2020, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż permanentny to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Ja zdecydowałam się na taki makijaż u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam każdej z Was to rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group