Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż permanentny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 4 Sty 2018, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Głupotą byłoby wybranie sie na taki makijaz na kilka dni przed ślubem. Najlepiej jest zaplanowac sobie to na miesiąc/dwa przed ślubem. Dzieki temu wszystko się wygoi i brwi będą wygladały o wiele lepiej.

Mogę polecić tutaj klinikę estetyczna z Krakowa, w której specjalizuja sie właśnie w takim makijażu:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/makijaz-permanentny/

Wykonywany jest tam makijaz brwi, oczu oraz ust. Na stronie również można obejrzeć sobie zdjęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barlika1
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro 21 Lut 2018, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż permanentny brwi lepiej zrobić pół roku przed ślubem, żeby kolor ładnie się przyjął i wszystko wygoiło. Miesiąc to za mało.
_________________
Makijaż permanentny brwi http://www.biotekpolska.pl/makijaz-permanentny/brwi/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 24 Lut 2018, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musimy marnować czasu na to, aby się codziennie malować - z takim makijażem zawsze wyglądamy dobrze. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Vici Clinic, które znajduje się w Krakowie. Tam przemiły Pan Krzysztof wykonuje makijaż permanentny za pomocą produktów Biotek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka Feifer
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 30 Maj 2018, 20:55    Temat postu: Makijaż permanentny Odpowiedz z cytatem

Makijażu permanentnego nie należy pod żadnym pozorem wykonywać na miesiąc przed ślubem, ponieważ:
1. po pierwszym zabiegu po 4-6 tygodniach należy wykonać korektę / dopigmentowanie - to standardowa procedura
2. makijaż / skóra po makijażu goi się 28 dni więc juz mamy minimum 8 tygodni jeśli zabieg korekcji wykonamy po 4 tygodniach od pierwszego
3. nie zawsze makijaż dobrze wygląda po jednej korekcie czasem trzeba wykonać drugą korektę a to znowu czas
Minimum 4 miesiące przed ślubem i to delikatny aby zobaczyć czy dobrze sie w nim czujemy. Pod żadnym pozorem nie róbcie czarnych brwi bo z takimi pójdziecie do ślubu a przecież nie chcecie nikogo straszyć.
Jeśli macie pytania zapraszam do kontaktu w Warszawie
_________________
www.permanentny.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
barlika1
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 24 Lip 2018, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed zdecydowaniem się na makijaż permanentny polecam najpierw dowiedzieć się o nim więcej, np. tutaj http://www.biotekpolska.pl/makijaz-permanentny/ Jeśli koniecznie chcemy go mieć, to pamiętajmy, że czas pełnego wygojenia to 3-4 tygodnie. Zależy jak kto reaguje na barwnik i jak szybko regeneruje się jego skóra.
_________________
Makijaż permanentny brwi http://www.biotekpolska.pl/makijaz-permanentny/brwi/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 9 Sie 2018, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też robiłam sobie brwi i kreskę na górnej powiece uśmiech To była najlepsza decyzja z możliwych, teraz wyglądam dobrze praktycznie o każdej porze dnia i nocy uśmiech Jeśli chodzi o sprawdzone miejsce w stolicy to ja polecam salon Jest Pięknie i pracującą tam Dominikę Kossakowską. Najlepsza linergistka w mieście uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciek113
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto 28 Sie 2018, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wartościowe info uśmiech Dzięki wielkie, przyda się z całą pewnością uśmiech
_________________
Aby do wiosny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaninka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jakoś zawsze chciałam makijaż permanentny zrobić, ale troszkę się bałam. Nie wiem dlaczego,że efekt chyba będzie za mocny, zdecydowanie wolę sobie zrobić makijaż codziennie inny jak wstanę rano, jakoś długo mi to nie zajmuje, cień,kredka do oczu, tusz i bronzer uśmiech
_________________
Blog dla Kobiet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia_75
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naturalnie wyglądający to polecam microblanding brwi - kobieta wygląda nieziemsko cudnie, a jest to naprawdę bardzo naturalnie wyglądające i nie trzeba codziennie się męczyć z malowaniem czy poprawianiem brwi uśmiech
_________________
"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"
Wisława Szymborska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_warszawa
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 4 Paź 2018, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaninka napisał:
ja jakoś zawsze chciałam makijaż permanentny zrobić, ale troszkę się bałam. Nie wiem dlaczego,że efekt chyba będzie za mocny, zdecydowanie wolę sobie zrobić makijaż codziennie inny jak wstanę rano, jakoś długo mi to nie zajmuje, cień,kredka do oczu, tusz i bronzer uśmiech


Kochana ja też się bardzo tego bałam, w sumie samego bólu podczas wykonywania makijażu jak i efektu końcowego którego niestety zmyć się nie da...dlatego też decydując się na tego typu makijażu warto wybrać odpowiednią osobę. Ja zanim zdecydowałam się na taki makijaż dużo czytałam w internecie. Bardzo dużo pozytywnych opinii znalazłam na temat Newlook's. Wiele osób pisało że linergistki wykonujące makijaż permanentny w tym miejscu robią to bardzo profesjonalne. Zdecydowałam się. Dzisiaj mija drugi miesiąc od zabiegu. Mam same pozytywne odczucia. Bólu nie odczuwałam w ogóle a to przez to, że otrzymałam środek znieczulający. Z efektu końcowego jestem baaaardzo zadowolona. Makijaż w pełni spełnia moje oczekiwania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group