Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż permanentny
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetunia
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 20 Lis 2015, 13:22    Temat postu: Makijaż permanentny Odpowiedz z cytatem

Myślę nad zrobieniem sobie makijażu permanentnego jeszcze przed ślubem. Czy któras z was korzystała z takiego zabiegu? Słyszałam, że robi się go podobnie jak tatuaż i zastanawiam się jak długo może trwac taki rzeczywisty okres ,,gojenia". Znalazłam juz nawet salonw Krakowie, który wydaje się dobry ale może ktos tam był i może cos powiedzieć na jego temat? http://www.katlejadayspa.pl/oferta/makijaz-permanentny-long-time-liner/

PS: I czy ,,long time liner" w praktyce jest jakimś innym sposobem czy zwyczajnie jest to zwykła nazwa, żeby lepiej brzmialo język ?
_________________
Marzenia zamieniaj na cele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Wto 2 Sie 2016, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz to ja polecam Ci zajrzeć na stronę salonu www.imperial-permanent-makeup.pl makijażu permanentnego w Poznaniu Imperial, który znajduje się na ul. Piekary 12. Jest tam świetna linergistka Alicja Leszyńska, która wykonuje takie zabiegi. Zostawię Ci do niej również tel. 509 180 160.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 29 Sie 2016, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie studio makijażu permanentnego Imperial w Poznaniu to jedno z konkretniejszych miejsc w tej okolicy. Przed ostatecznym zdecydowaniem się na taki makijaż wiele kobiet ma obawy i zastanawia sie czy dobrze to wyjdzie. Tam pracują ludzie z doświadczeniem i chyba każdy wychodzi zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stobejczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 25

PostWysłany: Sro 31 Sie 2016, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy kontakt, sprawdziłam na stronie gabinetu Pani Alicji Leszyńskiej. Ona rzeczywiście jest specjalistką wysokiej kwalifikacji. Może i ja się wybiorę, bo do tej pory miałam obawy, żeby źle zrobiona kreska wyszła np. nierówno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stobejczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 25

PostWysłany: Sro 31 Sie 2016, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy kontakt, sprawdziłam na stronie gabinetu Pani Alicji Leszyńskiej. Ona rzeczywiście jest specjalistką wysokiej kwalifikacji. Może i ja się wybiorę, bo do tej pory miałam obawy, żeby źle zrobiona kreska wyszła np. nierówno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stobejczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 25

PostWysłany: Sro 31 Sie 2016, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy kontakt, sprawdziłam na stronie gabinetu Pani Alicji Leszyńskiej. Ona rzeczywiście jest specjalistką wysokiej kwalifikacji. Może i ja się wybiorę, bo do tej pory miałam obawy, żeby źle zrobiona kreska wyszła np. nierówno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poezjii
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Cze 2014
Posty: 6
Skąd: Wierzbica

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2016, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mogę polecić do makijażu permanentnedo Salon kosmtyczny we Wrocławiu http://saloninspiracja.pl kilka razy miałam tam robiony makijaż nie tylko permanentny i zawsze wychodziło super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2016, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam w Warszawie w Gabinecie Makijażu AKolor, zdecydowałam się na makijaż permanentny i bardzo mi się podoba efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oliwia90
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 15 Gru 2016, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swój makijaż przed ślubem robiłam w Poznaniu przy ul. Piekary 12, trochę się bałam wiecie jak to z tym stresem przed weselem, ale Pani mnie uspokoiła jej podejście było naprawdę super a makijaż jest idealny. Robiłam brwi i górną kreskę na powiece, dostałam znieczulenie więc o ból nie musicie się martwić a teraz codziennie rano wyglądam pięknie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Czw 15 Gru 2016, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się to jakoś tak bardzo nie podoba.. sama nie mam potrzeby zrobienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group