Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż permanentny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martina29
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Gru 2016
Posty: 2
Skąd: Kudowa-Zdrój

PostWysłany: Pon 19 Gru 2016, 19:14    Temat postu: Makijaż Odpowiedz z cytatem

Ja też o tym myślałam, żeby zrobić sobie przed ślubem makijaż permanentny, ale sama nie wiem, czy to dobry pomysł. Bo może potem ładniej pomalowaliby mnie.
_________________
nakładka wibracyjna na penisa ovo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaj że to nie jest dobry pomysł...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja111
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2017
Posty: 18
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Czw 2 Mar 2017, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robiłam ale nie przed samym ślubem a z 4 miesiące wcześniej. Ja akurat robiłam u super specjalistki w Polsce ale trafić na kogoś kto zepsuje i wyglądać karykaturalnie na własnym ślubie, trochę porażka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkaf
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 32
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam zrobione górne i dolne kreski.Rewelacja.Mam bardzo jasną karnację więc rano zawsze wyglądałam kiepsko.Makijaż to była podstawa, a nie zawsze mi się chciało. A teraz jest super, mam duże wyraźne oczy i wyglądam dobrze zaraz po przebudzeniu.Kreski sa idealne, mocno czarne,robione ręką fachowca, większoś moich koleżanek też ma kompletny makijaż i są bardzo zadowolone bo np.dobrze zrobione usta są większe i mogą miec trochę inny kształt jeśli chcemy.Moja przyjaciółka nie miała prawie wcale ust, nie rozstawała się z konturówką, a teraz ma piękne usteczka i używa tylko bezbarwnego błyszczku.Ja będę robic usta w styczniu i juz nie mogę się doczekac.Serdecznie polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciecka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Sro 17 Maj 2017, 16:54    Temat postu: makijaż permanentny Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo liche brwi - myślę, czy by sobie nie zrobić permanentnego....
_________________
ovostudio.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto 23 Maj 2017, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż permanentny to idealna opcja zastępcza dla powiększania ust. W przypadku oczu i brwi mogę powiedzieć, że zabieg jest bolesny. Uczestniczyłam przy zabiegu koleżanki która robiła sobie kreske na powiece - niestety po zabiegu oczko było mocno spuchnięte i zaczerwienione i opuchlizna troszkę się utrzymywała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Sro 4 Paź 2017, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od umiejętności linergistki i produktów, na których pracuje. Wiem, że bardzo dobrej jakości pigmenty mają w Nouveau Contourhttp://www.nouveaucontour.com/pl/homepage-polski/. Do kresek, do ust, do brwi. Duża paleta barw i ładne wybarwienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duduo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 11

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta.nowaczek napisał:
Makijaż permanentny to idealna opcja zastępcza dla powiększania ust. W przypadku oczu i brwi mogę powiedzieć, że zabieg jest bolesny. Uczestniczyłam przy zabiegu koleżanki która robiła sobie kreske na powiece - niestety po zabiegu oczko było mocno spuchnięte i zaczerwienione i opuchlizna troszkę się utrzymywała.


Bolesny? mam iść lecz strasznie się boję.
_________________
Jeżeli chcesz zobaczyć najlepsze sukienki na śląsku wejdź na moda ślubna śląsk a Przekonasz się że mamy najlepsze modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 9 Paź 2017, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jakby nie patrzeć jest to tatuaż więc opuchlizna jest nie do ominięcia... ale jak pomyślę, że mogłabym tyle czasu zyskać nie marnując go na makijaż, bo taki fajny lekki miałabym od razu to mnie ciągnie Very Happy Ale boję się trochę, że kreski mogą wyjść krzywe, za grube albo będą za cienkie. A interesują mnie na górze i na dole...
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pią 17 Lis 2017, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musisz odpowiednio wcześniej go zrobić, bo niestety twarz musi sie zagoić



original site
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group