Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zjawiskowa suknia ślubna Bridal Relevance

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Domi210
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 8 Lis 2015, 22:46    Temat postu: Zjawiskowa suknia ślubna Bridal Relevance Odpowiedz z cytatem

Witam.

Sprzedam piękną suknię ślubną firmy Relevance Bridal, w rozmiarze 36-38 ( ja noszę rozmiar 34/36 jednak suknia ma
sznurowany gorset więc na 38 też będzie pasowała) --> na maila mogę wysłać moje dokładne wymiary,

była szyta na wzrost 170 + 8cm obcasu - Suknię oczywiście można skrócić ponieważ nie ma ona dodatkowych
zdobień na końcach, więc nic nie straci ze swojego uroku. Wystarczy lekko przyciąć tiul. Kolor ivory. Suknia idealnie
kształtuje biust (uwydatnia) i talię.

Dodatkowe szczegóły:

- Gorset sznurowany z tylu na tasiemkę (można ścisnąć i idealnie dopasować do talii)
- Pas trzymający pod biustem
- Gorset w kształcie serca bogato zdobiony cekinami, gorset ma wcięcie w tali, takie w kształcie rombu - co pięknie
podkreśla talię i kształtuje sylwetkę,
- Dół sukni wykonany z wielu warstw tiulu, co sprawia że suknia przepięknie prezentuje się sama w sobie.

Do sukni nie trzeba dodatkowo ubierać koła. Nie krępuje to naszych ruchów, świetnie czujemy się w tańcu,
suknia jest lekka i zwiewna.
Ja jednak posiadam koło. Od wielkości koła zależy szerokość sukni, ja miałam myśle że małe - były do wyboru dużo większe uśmiech

Do sukni dorzucam welon (krótki 3-warstwowy) i naszyjnik który miałam na ślubie.
Do sukni oferuję oryginalny pokrowiec.

Suknia nie była czyszczona chemicznie. Posiada drobne zabrudzenia głównie na dole; czarna nie jest
jak to niektóre panny młode mówią że mają po ślubie.

Istnieje możliwość przymiarki w Gdańsku (wrzeszcz).
Więcej info pod tel. 730-002-982
mail bezpośrednio do mnie: dominikaluczak@o2.pl

Dominika

fotki:
http://allegro.pl/zjawiskowa-suknia-slubna-bridal-relevance-i5763291747.html
oraz
http://olx.pl/oferta/zjawiskowa-suknia-slubna-CID87-IDcjdw5.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group