Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia dla Gości
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sob 7 Lis 2015, 14:13    Temat postu: Zaproszenia dla Gości Odpowiedz z cytatem

Witajcie uśmiech
Krótko i na temat jak wcześnie zapraszacie swoich gości na ślub i wesele? Od kogo zaczynacie wizyty z zaproszeniami ?
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sob 7 Lis 2015, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to się za Tobą stęskniłam!!:*:*
Po drugie ja zaczynam drukować w grudniu i w styczniu rozsyłam zaproszenia tym zza granicy i z daleka.
Potem rozdam najbliższym, dla których to formalność. Pewnie zejdzie do końca miesiąca i najpóźniej w lutym chcę rozdać wszystkie.uśmiech
Potwierdzić będą musieli do końca maja. Czyli już po Twoim ślubie:DVery HappyVery HappyVery Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara
Gość





PostWysłany: Pon 9 Lis 2015, 19:59    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

ja na szczęście mam połowę rodziny w moim mieście i narzeczony również, więc 3/4 zaproszeń rozdamy sami uśmiech Zastanawiam się nad perłowymi zaproszeniami, na zdjęciu wyglądają ślicznie - http://www.probitus.pl/kolekcja-ismena-8wzorow-p-233.html - ale czy w rzeczywistości również robią taki efekt? Któraś z was też myślała o takich zaproszeniach? Czy zamówić może próbki i się samemu przekonać jak wyglądają w rzeczywistości?
Powrót do góry
Ani-Gold
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 47

PostWysłany: Pon 16 Lis 2015, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezentują sie ładnie,natomiast też jestem zdania,że nie ma sensu przesadzać z zaproszenia pd względem ceny,czasem te skromniejsze w dobrym guście będą wystarczające. A co do czasu,to ta myślę na 3 miesiące przed ślubem będzie optymalna pora.
_________________
www.Ani-Gold.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roko20
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 121
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto 17 Lis 2015, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani-Gold napisał:
Prezentują sie ładnie,natomiast też jestem zdania,że nie ma sensu przesadzać z zaproszenia pd względem ceny,czasem te skromniejsze w dobrym guście będą wystarczające. A co do czasu,to ta myślę na 3 miesiące przed ślubem będzie optymalna pora.

Uzupełnieniem zaproszeń może być strona internetowa, poświęcona Waszej uroczystości. Podajecie linka w zaproszeniu i goście wchodząc tam, mogą poczytać o Was samych, szczegółach i lokalizacji uroczystości, i wszystkim tym, co umieścicie na takiej stronce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AlinaMalina
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto 8 Gru 2015, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, ze skromniejsze, w dobrym guście są efektowniejsze niż takie bardzo ozdobne. Wybraliśmy taką własnie opcję, na papierze eco, brązowym, z bardzo delikatnie wyglądającą czcionką. Z przodu znajdował się kwadrat a w środku były nasze imiona- kwadrat był wypukły i w kolorze złotym, czcionka czarna, te "udziwnienia" dały bardzo fajny efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 10 Gru 2015, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka również tęsknie :*

Myślimy rozpocząć rozdawanie w styczniu tak jak sara ponad połowa gości jest w promieniu 30 km więc osobiście wręczymy zaproszenia ale cześć jest za granicą i raczej będziemy wysyłać poleconym bo ostatnio poczta szwankuje i listy giną ;/ Każdy ma potwierdzić do 1 kwietnia język Prima aprilis może się komuś udać język
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilou
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 13 Gru 2015, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perłowy papier jest śliczny Very Happy

Wybierając zaproszenia przez sklep online prosiłam o próbki. Co innego na zdjęciu a co innego jak ma się w dłoni i widać, rzeczywiste kolory, a nie podrasowane przez photoshop i mocny leda lampy.
Np dla mnie perłowy papier ecru, wygląda na żywo jak szampański Very Happy

A zaproszenia tylko na ślub robicie imienne czy Państwo/ Panią/ Pana?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Nie 13 Gru 2015, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lilou napisał:


A zaproszenia tylko na ślub robicie imienne czy Państwo/ Panią/ Pana?

A nie wiem czy w ogólę będę takie zamawiać. Ale jeśli tak to pewnie imienne.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilou
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 15 Gru 2015, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak byłoby najwygodniej, jednak kilka osób chcemy zaprosić w nieco bardziej formalny sposób i głupio byłoby tylko powiedzieć, żeby wpadli do kościoła oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group