Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak powiększyć biust nieoperacyjnie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 17 Lip 2016, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konturowanie biustu to dość kiepski temat jak na wesele, bo co ?
Pai młoda wykonturuje sobie biust i wszystko zostanie na sukience pytajnik eh.. kiepsko by to wyglądało prawda pytajnik
Ćwiczenia najlepsze, pomogą odrobinę ale pomogą oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 7 Gru 2016, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego kiepski ? Wiele dziewczyn konturuje sobie biust i jesli zrobi się to umiejętnie to wszystko wygląda naprawdę naturalnie.

Ze swojej strony proponuje kupić sobie jeszcze dobre serum, które będzie napinało biust oraz sprawi,ze będzie wygladał zdrowiej i jędrniej. Poczytajcie sobie o Frashe:
http://kremnabiust.pl/

Kilka ich już przetestowałam, ale to jest najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellliza
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 23 Gru 2016, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przekreślałabym konturowania. Pokładam w nim wielkie nadzieje uśmiech Dobre kosmetyki i setting spray mogą zdziałać cuda. Plus, efekt może być świetny, patrzcie (niestety, ta nie musi wcale powiększać sobie biustu;) -> https://www.facebook.com/Modlady/videos/212573475837435/

Do tego dobry stanik, który może powiększyć biust nawet o dwa rozmiary.

Plus, polecam zainwestować w zabiegi kosmetyczne takie jak elektrostymulacja, która może ładnie podnieść i wymodelować biust. uśmiech
Koleżanka chodzi na taką do LaGuel na Ursynowie i widzi efekty. Właściwie ma to sens, bo podniesiony biust wygląda na większy i ładniej się układa. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iza99
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sob 8 Lip 2017, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś może nad zabiegiem wypełniania piersi własnym tłuszczem? Nie jest to operacja tylko zabieg:) Dzięki , któremu twój biust stanie się większy a tłuszczyku z ciała trochę ubędzie. Jeśli miałabyś ochotę dowiedzieć się więcej to wejdź sobie tutaj https://www.tourmedica.pl/kliniki/powiekszanie-piersi/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gominoanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią 4 Sie 2017, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zioła mające wpływ na powiększenie piersi: nasiona kopru (Anethum graveolens), korzeń lukrecji (Glyciriza glabra), kwiaty bazylii (Ocimum basilicum), nasiona anyżu (Pimpinella anisum). Rośliny te powinny być rozgniecione na proszek, zmieszane w równych częściach i spożywane po jednej łyżeczce 3 razy dziennie przed posiłkami. Dobrze jest je przytrzymać pod językiem przez 15 minut po czym popić wodą.
_________________
rehabilitacja naderwanego mięśnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jazzy123456789
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Pią 25 Sie 2017, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym...
_________________
Psy wiedzą wiele,a nie mówią nic,odwrotnie niż ludzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie 26 Lis 2017, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja proponowałabym rozważenie powiększenia piersi u chirurga plastycznego. Jeśli są one naszym kompleksem to czemu się go nie pozbyć? Dr Marcin Sierociński to świetny specjalista który wykonuje takie zabiegi. Efekty jego pracy są naprawdę super. Na stronie można sobie z resztą doczytać szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pią 2 Lut 2018, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gominoanna napisał:
Zioła mające wpływ na powiększenie piersi: nasiona kopru (Anethum graveolens), korzeń lukrecji (Glyciriza glabra), kwiaty bazylii (Ocimum basilicum), nasiona anyżu (Pimpinella anisum). Rośliny te powinny być rozgniecione na proszek, zmieszane w równych częściach i spożywane po jednej łyżeczce 3 razy dziennie przed posiłkami. Dobrze jest je przytrzymać pod językiem przez 15 minut po czym popić wodą.


Naprawdę w to wierzysz? Jestem w stanie uwierzyć w to,ze kremy są w stanie nawilżyć biust oraz ujędrnić skórę. Ale za nic nie uwierzę,ze takie zioła są w stanie powiekszyć biust. Jesli rzeczywiście powiekszałyby biust to nie miałaby sensu praca chirurgów plastycznych. A klinik chirurgii plastycznej jest coraz więcej. Kobiety coraz częściej decydują sie na poprawianie swojego ciałą (w czym w sumie nie ma niczego złego bo jak mają się dobrze czuć w swoim ciele to czemu mają się na coś takiego nie zdecydować....).

Jeśli piersi są duze,ale wiszą to mozna zastanowić się również nad chirurgicznym ich podniesieniem:
https://www.babskiswiat.com.pl/na-czym-polega-chirurgiczne-podniesienie-piersi.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Pią 16 Mar 2018, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też miałabym raczej taki ambiwalentny stosunek do powiększania piersi naturalnymi metodami. Próbowałam i ziół o których gdzies tam czytałam i diet i kremów i nie wiem juz sama czego jeszcze... w każdym razie skutek jest słaby raczej - nawet naczynia zmywałam za mężą, bo podobno to dziala. Ewentualnie mozna piersi troche wymodelowac cwiczeniami, ale od tego niestety nie urosna. Ja bym sie nie bała tak panicznie powiekszania piersi zabiegiem... Tutaj http://www.wbienkowski.pl/chirurgia-plastyczna/powiekszanie-piersi/ pisza ze wypelnienie wlasnym tłuszczem jest zdecydowanie mniej inwazyjna metoda. Moze pomysl o czyms takim?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 1 Cze 2018, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie powiększała piersi dr Dorota Żukowska z Humana Medica Omeda w Białymstoku. Naprawdę świetna chirurg plastyczna, efekt super, a pani doktor prawdziwa profesjonalista i ma ogromne doświadczenie i dobre podejście do pacjenta uśmiech nieoperacyjne sposoby niestetynie daja stalych efektów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group