Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak powiększyć biust nieoperacyjnie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Wto 20 Paź 2015, 6:09    Temat postu: Jak powiększyć biust nieoperacyjnie Odpowiedz z cytatem

Cześć. Czy są może jakieś skuteczne ćwiczenia na to aby powiększyć nieoperacyjnie biust ? Niestety ale mam bardzo duże kompleksy bo mam niewielkie piersi. Nie jest to nawet B a bardzo małe a. Czyli z przodu plecy a z tyłu plecy. Miałam mysli o operacji ale przestraszyłam się efektów niepożądanych. Czy są może jakieś skuteczne sposoby na powiększenie biustu, które pomogłyby mi ich uniknąć?
Powrót do góry
Kroforica
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 27

PostWysłany: Wto 20 Paź 2015, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złóż ręce jak do modlitwy. Na przemian naciskaj dłonią na dłoń najmocniej, jak możesz, i rozluźniaj. Powtórz 10 razy.

Ręce zegnij w łokciach (dłonie połóż na dekolcie). Zataczaj koła ramionami – 10 razy do przodu i tyle samo w tył.

Załóż ręce za głowę. Na przemian napinaj mięśnie klatki piersiowej (odginając łokcie mocniej do tyłu) i rozluźniaj.

Coś takiego znalazłam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tala
Gość





PostWysłany: Sro 21 Paź 2015, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia są fajne. Można dzieki nim znacznie zwiększyć jędrność. Nie powiększyć ale biuścik na pewno trochę się uniesie. Kremy w sklepach nie działaja. Sa jedynie na wygładzenie skóry ale nie na powiększenie tak więc to mozesz sobie odpuścić bo wystarczy w zasadzie sam balsam.
Sama brałem jeszcze tabletki i powiem Ci,ze o ile na początku podchodziłam do tego sceptycznie to potem zauważyłam,że rzeczywiście maja dzałanie a piersi trochę się powiekszyły. Niedużo ale działanie było.
Powrót do góry
marta_a
Gość





PostWysłany: Czw 22 Paź 2015, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki ! uśmiech Spróbuję tych ćwiczeń. Ale podejrzewam,ze trochę trzeba bedzie się naćwiczyć aby był jakikolwiek efekt ale zobaczymy.Na pewno nie wyjdzie mi to na złe.
Tala a możesz mi napisać jakie tabletki mniej więcej brałaś? I czy aby efekt nie jest tylko na czas brania tabletek? Bo różne w sumie informacje na ten temat czytałam oraz słyszałam.
Powrót do góry
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 22 Paź 2015, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam nawet o kremach ale czy działają...
Jest jeszcze jeden sposób na większy biust ... ciąża uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tala
Gość





PostWysłany: Pią 23 Paź 2015, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brałam Perfectbust. Jest wiele różnych tabletek ale te właśnie sobie dziewczyny najbardziej polecały na wizażu. powiem Ci,że fajne bo mają rzeczywiscie działanie.Biust powiększył mi się o jeden rozmiar. Kremy są równięz ok. Ale nie do powiekszenie ale do zwiększenia jędrności oczko
Powrót do góry
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Czw 5 Lis 2015, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z tymi tabletkami to jest tak, że po skończeniu zażywania efekt zostaje czy trzeba cały czas brać, żeby był duży biust?
Ja też mam małe cycki i straszne kompleksy z tego powodu smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MistrzowieCeremonii
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 2
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 25 Lis 2015, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness mógłbym Ciebie prosić abyś odezwała się do mnie na michal@mistrzowieceremonii.pl ?

Chciałbym zaproponować Ci współpracę.

Wysłałem Tobie również PW ale nie wiem czy doszło.

Pozdrawiam serdecznie i bardzo proszę o kontakt.

EDIT: przepraszam za offtopic ale bardzo zależy mi na kontakcie z Lioness
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Nie 26 Cze 2016, 8:30    Temat postu: Nie da sie Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem sie nie da, ja sama próbowałam róznych kremów, maści, herbatek, tabletek, ćwiczen itd Ani drgnęło. Ja się w koncu zdecydowałam na operację bo to był dla mnie niesamowity kompleks i bardzo zle się z tym czułam. I wogole nie załuje, czuje sie swietnie, efekt jest niesamowity uśmiech sa ładne równe i jędrne. Trafiłam pod opiekę bardzo dobrej i troskliwej doktor Żukowskiej i moge ja polecić każdej kobiecie! uśmiech Bardzo cierpliwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ulaa91
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon 4 Lip 2016, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia wzmacniają głównie mięśnie. Kremy zaś ujędrniają. A widziałyście dziewczyny kiedyś film na youtube o konturowaniu biustu? To dopiero dawało efekt. Ale niestety jak dla mnie wygląda to ok tylko przy opalonej skórze smutnysmutny
_________________
http://www.gladkacera.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group