Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie słodycze najbardziej lubicie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tromp.arielle
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 29 Lis 2019, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZEKOLADA w każdej postaci. Od zwykłej tabliczki, po batony z czekoladą, pierniki, ciasteczka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubię czekoladę. Zwykle wybieram czekoladę mleczną albo czekoladę białą. W sumie do czekolady ciemnej nie jestem w stanie się jedynie przyzwyczaić. Zjem ale jedynie jeśli jest z dodatkiem, sama nie smakuje mi za bardzo.

Poza tym lubię co jakiś czas testować nowości. Nie wiem czy widzieliście ale w sklepach internetowych jest możliwosć zamówienia sobie słodyczy z innych krajów, takich jak USA czy z Japonii:
https://pixel-shop.pl/pl/c/Z-USA/198

W sklepie jest opcja zamówienia sobie słodyczy związanych szczególnie z Harrym Potterem, jak słynnych fasolek Bertiego Botta.

_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej lubię te, które sama upiekę uśmiech Bardzo lubię piec ale zależy mi też na tym, aby moje wypieki prezentowały się oryginalnie. Dlatego bardzo spodobał mi się jadalny brokat: https://sklep.polmarkus.com.pl/jadalny-brokat/jadalny-brokat-bialy-25g. Świetnie prezentuje się na wypiekach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Remik111
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2020
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 27 Sie 2020, 10:27    Temat postu: Jakie słodycze najbardziej lubicie Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam wszystkie rodzaje słodyczy od kremów, po żelki. Jednak największą słabość mam do Mochi. Są to kluseczki/ciasteczka pochodzące z Azji. Niestety ciężko jest je znaleźć w normalnych marketach. Na szczęście w internecie znalazłem sklep z kuchnią azjatycką. Tam znalazłem bardzo duży wybór Mochi w dobrej cenie. Polecam wszystkim smakoszom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Czw 2 Cze 2022, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem wielką fanką czekolady. Swoją ulubioną czekoladę zamawiam na stronie https://www.octochocolate.pl/kategoria-produktu/kupuj-na-wage/. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ffesra223
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pią 3 Cze 2022, 6:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekolada to także mój ulubiony produkt. Jest tak wiele różnych smaków czekolady i lubię próbować różnych z nich.
_________________
Projekty elewacji online wykonamy je za Ciebie, dzięki czemu twój dom będzie wyglądał przepięknie. https://elewacyjnie.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bubbles
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 11

PostWysłany: Pią 28 Lip 2023, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie, najbardziej lubię słodycze bezglutenowe. Przez wiele lat próbowałam różnych rodzajów słodyczy, ale odkryłam, że te bezglutenowe są dla mnie najsmaczniejsze. Nie tylko są one zdrowsze, ale również mają unikalny smak, którego nie można znaleźć w tradycyjnych słodyczach. Takie słodycze można znaleźć na stronie https://towarnafestyny.pl/pl/c/Slodycze-bezglutenowe/994
Co więcej, zauważyłam, że moje ciało lepiej reaguje na słodycze bezglutenowe. Nie odczuwam tak silnego wzrostu i spadku poziomu cukru we krwi, jak po zjedzeniu tradycyjnych słodyczy. Czy ktoś z was również próbował słodyczy bezglutenowych? Jakie są wasze doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pią 25 Sie 2023, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam czekoladę i jeżeli szukasz miejsca gdzie możesz zamówić tą w pełni naturalną w rożnej postaci to postaw na https://manufakturaczekolady.pl/kategoria-produktu/bez-cukru/ Oni do lat tworzą najlepszą w pełni naturalną czekoladę z najlepszego kakao. Masz duży wybór więc znajdziesz produkt dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
feil.verona
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2023, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się wymienić słodycze na zdrowsze przekąski uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 54

PostWysłany: Nie 3 Gru 2023, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam oryginalnych przekąsek na wieczór filmowy ze znajomymi. Może znacie jakieś nietypowe smaki popcornu lub paluszków? Co polecacie? Słyszałem, że paluszki z Małego Beskidu mają nietypowe propozycje przekąsek takich jak paluszki w różnych smakach czy tez popcorn i chrupki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group