Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie słodycze najbardziej lubicie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tala
Gość





PostWysłany: Pon 19 Paź 2015, 15:14    Temat postu: Jakie słodycze najbardziej lubicie Odpowiedz z cytatem

Cześć. Czym lubicie zajadać się na co dzien ? Sama jestem wielką fajnką czekolady. Co Wy lubicie wcinać?
Powrót do góry
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 19 Paź 2015, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam mleko zagęszczone w tubce i białą czekoladę. Wszystko na bazie wanilii i śmietanki. Mniammmm:)
Jestem teraz na diecie więc moje ślinianki nie wyrabiająjęzyk
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Wto 20 Paź 2015, 5:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci,że ja również jestem niepoprawnym łasuchem. Oczywiście staram się w miarę powstrzymywać bo wiadomo,że nie jest to takie zdrowe ale chyba nie ma niczego co poprawiałoby mi humor bardziej niż czekolada. Swoją drogą to na pewno słyszałaś,że naukowcy odkryli,ze czekolada jest bardzo zdrowa? Nie w dużych ilościach ale spokojnie mozna zjeść dziennie 2-3 kosteczki ciemnej czekolady dziennie i powinno na wyjść na dobre. Dla mnie króluje czekolada jedyna Wedla uśmiech



A i zapomniałabym o ptasim mleczku. Uwielbiam od lat dziecinnych uśmiech
[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT19-Apj7Ni1SFnjf1AnK6w5xHfgfbJbGegGQSU7txDKFmVyZDF[/img]
Powrót do góry
annabel
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 37

PostWysłany: Wto 20 Paź 2015, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam Nutellę, chociaż wiem, że nie jest jakaś super zdrowa Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2016, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektórych czekoladziarniach można kupić taki prawdziwy krem orzechowy. U mnie w mieście jest Karmello i tam go można dostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2016, 5:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uwielbiam słodycze. W domu zawsze miałam u siebie po kątach jakieś czekoladki, jakieś słodkości. Niemniej w ostatnim czasie staram się unikać takich rzeczy... Jestem na diecie. Obecnie wolę sobie sama zrobić jakieś cukierki niż kupować gotowe.

Uwielbiam takie batoniki:
http://zdrowacukiernia.pl/przepis-batony-energetyczne/

Wczoraj zrobiłam, dzisiaj z rano jem. Wzięłam sobie do pracy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda7
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 13

PostWysłany: Pon 16 Maj 2016, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem słodyczorzerca. Na szczęście jeszcze mam dobrą przemianę materii więc na razie zbędne kilogramy mi nie grożą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 19 Maj 2016, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wczoraj ogromną ochotę na oreo... Ale zazwyczaj wolę domowe ciasta i ciasteczka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MyszkaMini
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 18

PostWysłany: Czw 16 Cze 2016, 22:19    Temat postu: słodycze Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam wszystko co słodkie i z czekoladą oczko Ciasteczka w czekoladzie, batony, czekolady mleczne.. no po prostu wszystko zeżrę Very Happy Od tego szybko przybywa mi waga, więc niestsety muszę się kontrolować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pon 20 Cze 2016, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam z tym problem. Dlatego zazwyczaj piekę sobie zdrowe ciasteczka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group