Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Potrzebna sala weselna na 72 osoby Zielona Góra na czerwiec 2016r.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aanulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 42
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 12:30    Temat postu: Potrzebna sala weselna na 72 osoby Zielona Góra na czerwiec 2016r. Odpowiedz z cytatem

Witam uśmiech . Poszukuję sprawdzonej sali na wesele w czerwcu 2016 w Zielonej Górze (woj. lubuskie). Planujemy aby gości było 72-75. W temacie jestem świeżynką, także proszę o zrozumienie i pomoc Very Happy
_________________
Idealna żona- to kobieta,
która ma idealnego męża.
Booth Tarkington,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, również będę miała wesele w czerwcu 2016 w Zielonej Górze. Możesz mieć problem z sobotnim terminem, chyba, że coś się zwolniło. Ja rezerwowałam w czerwcu i udało mi się znaleźć fajną salę w Winnym Dworku, ale tylko w piątek.
Miałam bardzo mały wybór, nic mi się nie podobało... a szukałaś już coś?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aanulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 42
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie miałam okazji smutny. Dopiero co się zaręczyliśmy, a ja i tak już ostro wystartowałam z przygotowaniami. Do czerwca niedaleko,a przygotowań cała masa uśmiech. Sal wyszukałam na necie około 10 i dziś zaczynam obdzwaniać i umawiać się na zobaczenie i ustalenia uśmiech
_________________
Idealna żona- to kobieta,
która ma idealnego męża.
Booth Tarkington,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że coś znajdziesz, bo na sobotni termin było bardzo słabo w czerwcu. A jakie sale wybrałaś?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aanulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 42
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZG i okolice. Patrzyłam przeważnie na sale w których są od razu pokoje dla gości, bo niestety duża część rodziny dojeżdża z daleka. Delfino, palmiarnia, hotel Aura, zajazd pocztowy itp. Wiem, że będzie ciężko, ale dam radę Very Happy. Najwyżej będziemy szukać planu B uśmiech
_________________
Idealna żona- to kobieta,
która ma idealnego męża.
Booth Tarkington,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sob 10 Paź 2015, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aanulka napisał:
ZG i okolice. Patrzyłam przeważnie na sale w których są od razu pokoje dla gości, bo niestety duża część rodziny dojeżdża z daleka. Delfino, palmiarnia, hotel Aura, zajazd pocztowy itp. Wiem, że będzie ciężko, ale dam radę Very Happy. Najwyżej będziemy szukać planu B uśmiech

Daj znać co udało Ci się znaleźć.uśmiech Ja pisałam do Zajazdu i mojego terminu nie mieli. A patrzyłaś pod Aniołami?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aanulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 42
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sob 10 Paź 2015, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod Aniołami w sensie na Zaciszu przy kościele?? Nawet tam nie próbuję, bo to bardzo małe pomieszczenie. Wejdzie tam max 40 osób. W razie czego wynajmie się wielki namiot uśmiech. W końcu to czerwiec, więc można zaszaleć, a czytałam, że niektóre firmy zajmują się wszystkim od A do Z, także plan B jest język
_________________
Idealna żona- to kobieta,
która ma idealnego męża.
Booth Tarkington,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Nie 11 Paź 2015, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aanulka napisał:
Pod Aniołami w sensie na Zaciszu przy kościele?? Nawet tam nie próbuję, bo to bardzo małe pomieszczenie. Wejdzie tam max 40 osób. W razie czego wynajmie się wielki namiot uśmiech. W końcu to czerwiec, więc można zaszaleć, a czytałam, że niektóre firmy zajmują się wszystkim od A do Z, także plan B jest język

Nie, nie, nie. Pod Aniołami w Sulechowie.uśmiech Bardzo ładna sala. Pełno ludzi z Zielonej tam robi wesele.
Mieli wolne też w stodole w Przytoku. Sprawdź tez, bo nieduża cena. Ale sala taka średnia...noclegi chyba mają.
Jeśli chodzi o hotel Aura to nie wiem czy tam byłaś, ale sala nieciekawa, nie wiem czy wejdzie tam 80 osób.
Jest jeszcze hotel amadeus, ale tam nam zaproponował koszmarną cenę.
Organizacje wesele od A do Z też istnieją i podobno są całkiem OK, ale nie wiem jak to w szczegółach wygląda.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aanulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 42
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pon 12 Paź 2015, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie dla mnie przerażająca jest sala poza ZG, ponieważ prawie cała rodzina mieszka w ZG i będzie kłopot z transportem, albo z noclegami. Sama wiesz jak to jest, że różni ludzie jadą do domu o różnej porze, a na nocleg dla 72 osób mnie nie stać, no chyba że jakimś cudem wygram 6 w totka Very Happy. Hotel liczę tak dla max 10 osób, które przyjeżdżają z W-wy. Dzisiaj jadę w trasę po salach uśmiech. 14 pozycji na liście, więc będzie się działo Very Happy.
_________________
Idealna żona- to kobieta,
która ma idealnego męża.
Booth Tarkington,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 12 Paź 2015, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wesele w Górzykowie, a goście prawie wszyscy z Zielonej. Dla nas to żaden problem, bo są tanie transporty, busik stoi pod salą i co godzinę odwozi do domu. To nam wyjdzie może 400-500 zł.
W Zielonej nic mi nie pasowało, nic fajnego i w terminie nie było. Dlatego padło na piątek w Górzykowie.uśmiech
Koniecznie daj znać co wyszło u Ciebie!uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group