Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

*** Gravity Drink & Coctail Bar *** Bydgoszcz

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Sale weselne, domy weselne, restauracje, hotele
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GravityDrinkBar
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 1 Paź 2015, 10:25    Temat postu: *** Gravity Drink & Coctail Bar *** Bydgoszcz Odpowiedz z cytatem

*** Gravity Drink Bar *** Kosmiczne Drinki & Coctaile !

Chciałbym przedstawić Państwu ofertę mobilnej, profesjonalnej obsługi imprez okolicznościowych takich jak :

---> Wesela

---> Wieczory panieńskie i kawalerskie

---> Rocznice

---> Urodziny

---> Bankiety

---> Inne imprezy okolicznościowe

---> Obsługa imprez firmowych

Zbliża się ślub w Twojej rodzinie, a może właśnie Ty szykujesz się do ślubu i wesela ? Idealnie trafiłeś ! Zapewnię wam wystrzałowe i kosmiczne drinki oraz coctaile ! Kosmiczna atmosfera gwarantowana, grawitacja tego wyjątkowego wieczoru nas nie dotyczy !
Pomysł narodził się podczas wieloletniej pracy za barem w różnych miejscach i stronach Polski.

To czym chcę Państwa ugościć i zachwycić wasze kubki smakowe to wszystkie niebanalne prywatne, wypracowane inspiracje.

Specjalizuje się :

---> Kreowaniem coctaili alkoholowych oraz bezalkoholowych na świeżych owocach w różnych wersjach smakowych. Oczywiście jest dostępny każdy wariant smakowy jaki Państwo sobie życzycie.

---> Kreowaniem orzeźwiających drinków na kruszonym lodzie z dodatkiem świeżych owoców. Dostępne wszystkie wersje smakowe

---> Kreowaniem orzeźwiających lemoniad na kruszonym lodzie z dodatkiem świeżych owoców. Dostępne wszystkie wersje smakowe.

---> Kreowaniem ,,klasyków", czyli klasycznych drinków, które są serwowane na całym świecie.

---> Kreowaniem shotów, płonących drinków,również najbardziej zwariowanych kreacji.

---> Serwowaniem wina oraz zapewnieniem wszelkich usług somelierskich.

---> Serwowaniem mrożonych kaw, shake-ów oraz różnego rodzaju deserów na bazie lodów, bitej śmietany. Dostępne różne wersje smakowe, alkoholowe i bezalkoholowe.

---> Zapewnieniem szałowej, miłej i przyjaznej atmosfery.

---> Sprzęt barmański, mobilny bar, szkło, receptury drinków, niezbędne produkty do kreacji drinków.

Wybierając mnie, decydujesz się na niezapomniany wieczór, obsługiwany przez profesjonalnego barmana w swoim fachu.
Obsługuje wielu gości, cały czas pracując w zawodzie. Dla mnie, to jak gość czuje się przy moim barze jest najważniejsze. To barman tworzy atmosferę imprezy. Do każdego gościa podchodzę indywidualnie, musi się czuć swobodnie, jak u siebie uśmiech

Nie ma takiej możliwości, żeby któryś z gości nie napił się czegoś, co uwielbia pić. Uwielbiam kreować drinki na zamówienie. Wystarczy krótka rozmowa pomiędzy gościem, a mną. Oczywiście przez całą imprezę dla Twojej rodziny, znajomych, wszystkich gości zapewniam Open Bar,
czyli all inclusive jeżeli chodzi o ilość drinków.

Jestem osobą, która uwielbia dochodzić do kompromisów, dlatego kwestie finansowe są kwestiami do uzgodnienia.
Jestem elastyczny, trzeba być wobec siebie człowiekiem, ale również cenić swoją wartość.

Chcesz być poza grawitacją na weselu czy imprezie ? Skorzystaj z oferty Kosmicznych Drinków i Coctaili, które wyślą Ciebie i Twoich gości poza orbitę !

wykrzyknik! Grawitacja nam nie straszna, lecimy całą noc wykrzyknik!

Chciałbym się z Państwem podzielić zdjęciami tego co robię, moją wieloletnią pasją i zamiłowaniem. W ogłoszeniu zamieszczam kilka zdjęć. Jeżeli jesteś zainteresowany/a, zapraszam do kontaktu prywatnego. Tam udzielę wszelkich szczegółowych informacji, oraz przedstawię ofertę baru, prześlę więcej zdjęć. W grę wchodzą tylko poważne i zdecydowane osoby przedstawioną ofertą.
Wszystkie szczegóły ustalane są na bezpośrednim spotkaniu z zainteresowanymi osobami.

Działam na terenie całej Polski.

Bar to moja pasja ! Zapraszam do współpracy. Każdą imprezę poprowadzę na najwyższym poziomie i standardzie.
_________________
Gravity Drink & Coctail Bar
tel.: 534 - 956 - 810
www.facebook.com/GravityDrinkBar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Sale weselne, domy weselne, restauracje, hotele Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group