Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozwód
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marzenka00
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 42

PostWysłany: Pią 18 Gru 2020, 11:56    Temat postu: Rozwód Odpowiedz z cytatem

Czeka mnie rozwód, dlatego szukam adwokat rozwód szczecin . Maż uważa, że to z mojej winy, muszę udowodnić że nie więc potrzebuje dobrego fachowca, cena nie ważna. Proszę o poważne polecenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Nie 27 Gru 2020, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Szczecinie to koniecznie do mecenasa Weglowskiego! On wlasnie prowadzil moja sprawe rozwodowa, a tez nie nalezala do latwych wiec wiem co przechodzisz! nie martw sie, dzwon smialo pod numer 918203303 - to namiary na kancelarie pana mecenasa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sobsa
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto 29 Gru 2020, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z powyższą opinią. Ta kancelaria wygra każdą sprawę. Jest niesamowita.
_________________
Koszty z tym związane oraz problemy z pozbyciem się gruzu i innych odpadów. https://newsynowodworskie.pl/20201210368607/remont-to-wcale-nie-klopotliwa-kwestia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Wto 29 Gru 2020, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety takie sytuacje się zdarzają i muszę przyznać, że jak najbardziej warto na nie mieć uwagę i wiedzieć jak to wygląda. Bardzo ciekawie o samych rozwodach napisano w https://www.lexagit.pl/jak-przygotowac-sie-do-rozwodu/oraz o tym jak należy się do takiej sytuacji przygotować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 31 Gru 2020, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnego specjalistę od rozwodów znajdziesz w kancelarii Ubi-Ius, więc śmiało możesz tam się zgłaszać. Znajdziesz ich po nazwie lub wpisując Adwokat Lublin w wyszukiwarkę. Na stronie mają ładnie i czytelnie wszystko opisane, więc z pewnością wszystkiego się dowiesz.
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trikmen
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 10
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

współczuje smutny Powodzenia w walce!
_________________
DJ na wesele Śląsk i Kraków
Fotografia lifestylowa Bielsko-Biała i Śląsk
Biuro Podróży Bielsko-Biała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pią 19 Lut 2021, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z Kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic, specjalizująsiem.in. w rozwodach i na pewno pomogą. Warto znaleźć kogoś konkretnego, zwłaszcza gdy w rozwodzie chodzi o orzeczeniu o winie, takie sprawy z reguł są trudniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ferrar2
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 21 Lut 2021, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwód jest bardzo ciężki, gdyż obciąża emocjonalnie, a jego skutki mogą zaszkodzić finansowo. Mam już za sobą niestety takie przeżycie, ale na całe szczęście pomogła mi https://gaworkancelaria.pl/rozwod-warszawa/ podczas rozprawy. Wykwalifikowani prawnicy przygotowali mnie oraz bronili mojej prawdy, dzięki czemu wygrałem sprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 1 Mar 2021, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór adwokata rozwodowego to nie takie łatwe zadanie, jakby mogło się wydawać. Sama dość długo szukałam specjalisty w swoim fachu i ostatecznie zdecydowałam się na Adwokat Wiktoria Domaradzka To był dobry wybór, każdego dnia uwtwierdzam się w tym przekonaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichałAnioł
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią 4 Cze 2021, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klarka12 napisał:
Wybór adwokata rozwodowego to nie takie łatwe zadanie, jakby mogło się wydawać. Sama dość długo szukałam specjalisty w swoim fachu i ostatecznie zdecydowałam się na Adwokat Wiktoria Domaradzka To był dobry wybór, każdego dnia uwtwierdzam się w tym przekonaniu.


Przedmałżeńska kohabitacja będzie przebiegać spokojnie, o ile partnerzy nie kupią razem nieruchomości, samochodu lub innych drogich przedmiotów. W przeciwnym razie nie można wykluczyć długiego sporu sądowego o podział majątku.

Jak podzielić to, co wydawało się wam wspólne? Majątek nabyty w trakcie trwania małżeństwa cywilnego może zostać podzielony pod następującymi warunkami:

udowodniłeś przed sądem istnienie małżeństwa de facto;
nie byłeś w związku małżeńskim przed 2004 rokiem, kiedy to prawo zmieniło się na korzyść związków common law
ty i twój partner nie jesteście małżeństwem.
Te trzy czynniki wpływają na wszystkie Twoje prawa w małżeństwie typu common law.

Ale jak udowodnić, że naprawdę mieszkaliście razem jako rodzina? Oto rzeczy, które sąd może wziąć pod uwagę:

Zeznania świadków;
Certyfikaty rezydencji;
akty urodzenia wspólnych dzieci;
rejestry domów do rejestracji lub zamieszkania;
testamenty;
https://playamo-pl.com/
czeki lub rachunki za wspólnie zakupione mienie;
kościelne rejestry ceremonii małżeńskich;
korespondencja osobista i służbowa, oświadczenia, kwestionariusze potwierdzające, że mężczyzna i kobieta uważają się za męża i żonę.

Ale to nie wystarczy. Aby nieruchomość została uznana za majątek wspólny, musi zostać zakupiona za ogólne środki finansowe małżonków. I ten fakt trzeba będzie udowodnić w sądzie.[url][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group