Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile schudłyście/przytyłyście przed ślubem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 8 Paź 2018, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy, że sprawdzisz bloga https://cellulit.info.pl/cellulit-u-dzieci/ często pojawiają się tam nowe treści odnośnie odchudzania, jak również cellulitu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 21

PostWysłany: Czw 25 Paź 2018, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi spadło 5 kg ale to chyba ze stresu i braku czasu na podjadanie. Swoją drogą, gdzie zamawiałyście bieliznę ślubną? Ja tutaj ekskluzywna.pl trafiłam na fajne ślubne i poślubne modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
solevita
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Nie 28 Paź 2018, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie głodzilam ale cel osiągnęłam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Czw 19 Wrz 2019, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie przed ślubem zawsze wiąże sie z dodatkowym stresem i motywacją, zeby jak najlepiej wyglądać przed ołtarzem. Tutaj : https://www.marbo-sport.pl/product-pol-27720-Stojaki-pod-sztange-regulowane-2-sztuki-SG-10-SmartGym-Fitness-Accessories.html?rec=102855103 mam zamiar zamówić sprzęt sportowy, który pomoże mi zrzucić zbędne kilogramy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pani_K
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 27
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 11:16    Temat postu: DO góry Odpowiedz z cytatem

Mi waga poszła w dół z powodu diety by wyglądać jak najlepiej. Ale po ślubie problem, jojo i 8 kilo więcej. Wybroniła mnie z sytuacji Ola Łomzik- diet coach na szczęście i dzięki niej wiem, że taka restrykcyjna dieta musiała się niestety skończyć katastrofą... Tyle dobrego, że dzięki temu poznałam moją Olę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zkirlin
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie skończyło się na odpowiednio dobranej odżywce białkowej. Odżywka białkowa to należy do grupy produktów specjalnego przeznaczenia żywieniowego, której głównym zadaniem jest oczywiście uzupełnienie naszej codziennej diety w wysokiej jakości białko. Jest to makroskładnik pokarmowy który najtrudniej w optymalnej ilości dostarczyć z pożywienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group