Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszukiwany DJ na 09.07.2016 - Wielowieś

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Meg90
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2015, 6:40    Temat postu: Poszukiwany DJ na 09.07.2016 - Wielowieś Odpowiedz z cytatem

Poszukuję DJ na 09.07.2016 - Wielowieś.
Proszę o kontakt uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyneczka
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 18
Skąd: Staszów

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2015, 10:01    Temat postu: Dj na wesele Odpowiedz z cytatem

Witam datę mam wolną www.djromano.pl proszę o kontakt. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wodzirej
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: Rzeszów woj. podkarpackie

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2015, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.TwojWodzirej.pl
Znajdą tam Państwo potrzebne informację, a po więcej zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem,
Wodzirej Wojciech Salamon



Profesjonalne prowadzenie i organizacja imprez, wesel, eventów na terenie całego kraju.
_________________
Twój Wodzirej - prowadzenie i organizacja imprez okolicznościowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PartyTime
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 8 Paź 2015, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli będzie na tyle interesująca, że Państwa zaciekawi, prosimy o kontakt.

www.partytime.com.pl

Pozdrawiamy serdecznie
PartyTime
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ MASTI
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Wrz 2012
Posty: 43
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 21 Lis 2015, 12:17    Temat postu: Dj wodzirej Dj Masti Odpowiedz z cytatem

Dj-wodzirej w składzie 2-osobowym Specjalizujemy się w oprawie muzycznej i oświetleniowej. Szeroki wybór nagrań, począwszy od lat 60, 70, 80, 90 poprzez Rock'n'Roll Italo Disco gorące rytmy latynoskie aż do największych hitów współczesnych. Pamiętamy także o wielbicielach mocniejszych rytmów i fanach muzyki biesiadnej, nie zapominamy także o tańcach klasycznych, Swoim wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy udaną zabawę i niezapomniane wrażenia. Posiadamy własne nagłośnienie oraz oświetlenie. Ceny naliczamy za impreze a nie za ilość osób w zespole. Szczegóły na stronie : www.masti.beepworld.pl Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: tel:783-830-424 Dj Masti
_________________
Dj-wodzirej wesela.poprawiny,imprezy integracyjne i okolicznościowe,bale sylwestrowe, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dj Mixer
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 14
Skąd: Tomaszowo woj. lubuskie

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2016, 10:30    Temat postu: Dj na każdą pogodę Odpowiedz z cytatem

Cześć jestem tutaj po to aby pomóc wam w stworzeniu pięknego spektaklu jakim będzie wasze wesele.
Tworzę stałą interakcję z gośćmi uczestnicząc w zabawie i zachęcając ich do prawdziwego szaleństwa. Energią i entuzjazmem zarażam absolutnie wszystkich tak, aby radość gościła na ich twarzach całą noc. Prowadzę przyjęcie z dużą dawką humoru oraz jeszcze większą porcją wyczucia i dobrego smaku!
Wesele prowadzę z oświetleniem sali (światła led podświetlające sale w miłych dla oka i aparatu tonacjach, bańki do pierwszego tańca, dym,ruchome głowy, światła dyskotekowe, efekty gobo wyświetlone wasze imiona za pomocą świateł), z dużą ilością zabaw w trakcie, których przebieram siebie i na życzenie gości oraz Państwa Młodych, mam duży repertuar muzyczny także każdy znajdzie coś dla siebie .Szczegółowe informacje
Zapraszam oczywiście na moją stone interetowa i kanał you tube
http://djwodzirejmixer.net.pl/
https://www.youtube.com/watch?v=3ZLFR6gcuxs
Pozdrawiam
Piotr dj?wodzirej Mixer
_________________
Cześć jestem tutaj po to aby pomóc wam w stworzeniu pięknego spektaklu jakim będzie wasze wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Playwesele
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 21
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2016, 19:42    Temat postu: Wesele Odpowiedz z cytatem

www.playwesele.pl
Jeśli aktualne to polecamy się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dj Mixer
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 14
Skąd: Tomaszowo woj. lubuskie

PostWysłany: Nie 1 Maj 2016, 21:16    Temat postu: Re: Dj na każdą pogodę Odpowiedz z cytatem

Dj Mixer napisał:
Cześć jestem tutaj po to aby pomóc wam w stworzeniu pięknego spektaklu jakim będzie wasze wesele.
Tworzę stałą interakcję z gośćmi uczestnicząc w zabawie i zachęcając ich do prawdziwego szaleństwa. Energią i entuzjazmem zarażam absolutnie wszystkich tak, aby radość gościła na ich twarzach całą noc. Prowadzę przyjęcie z dużą dawką humoru oraz jeszcze większą porcją wyczucia i dobrego smaku!
Wesele prowadzę z oświetleniem sali (światła led podświetlające sale w miłych dla oka i aparatu tonacjach, bańki do pierwszego tańca, dym,ruchome głowy, światła dyskotekowe, efekty gobo wyświetlone wasze imiona za pomocą świateł oraz światła par rozstawione po sali), z dużą ilością zabaw w trakcie, których przebieram siebie i na życzenie gości oraz Państwa Młodych, mam duży repertuar muzyczny także każdy znajdzie coś dla siebie .Szczegółowe informacje
Zapraszam oczywiście na moją stone interetowa i kanał you tube
http://djwodzirejmixer.net.pl/
https://www.youtube.com/watch?v=3ZLFR6gcuxs
https://www.youtube.com/watch?v=_uVVv2cf9T4
Pozdrawiam
Piotr dj?wodzirej Mixer

_________________
Cześć jestem tutaj po to aby pomóc wam w stworzeniu pięknego spektaklu jakim będzie wasze wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chilliband
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 31
Skąd: KATOWICE

PostWysłany: Pon 20 Cze 2016, 16:13    Temat postu: Oprawa muzyczna dj Dawid Odpowiedz z cytatem

Witam, termin mam wolny i jestem z woj. Ślaskiego bardzo chętnie zagram na państwa uroczystości. Przesyłam linka do mojego ogłoszenia w którym znajdują się materiały video oraz opis moich usług.

http://olx.pl/oferta/dj-na-twoje-wesele-dj-dawid-wesela-imprezy-okolicznosciowe-CID619-ID5awWW.html

Dodatkowo w cenie usługi dj-skiej mogę zagrać na państwa ślubie na trąbce - jestem zawodowym muzykiem.

Zapraszam do kontaktu: 508 501 542 dawid.slaga@wp.pl
_________________
Agencja Artystyczna Dawid - Band
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group