Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Krew na dziąsłach- co zrobić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krycha84
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też krwawiły dziąsła, więc poszłam do Mojego Stomatologa - to najlepszy periodontolog w Poznaniu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2020, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się na Twoim miejscu jak najszybciej wybrała do dentysty. Dentysta z pewnością będzie wiedział, gdzie leży problem. Rzuć okiem na taką opcję jak stomatolog Lublin w ADP Clinic: https://adpclinic.pl/cennik/. Z pewnością będziesz zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natasza85
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 30

PostWysłany: Sro 25 Mar 2020, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może masz za twardą szczoteczkę? Warto zmienić szczoteczkę i może zacznij używać odpowiednich do twojego uzębienia środków do higieny jamy ustnej. Podpytaj stomatologa na pewno Ci doradzi i pomoże w problemie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2020, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz odpowiednią szczoteczkę. U mnie było dokładnie to samo przy problemach z dziąsłami w stosowaniu zwykłej szczoteczki. Od kiedy jednak używam szczoteczkę soniczną https://www.estetic-dent-sklep.pl/pl/p/Megasonex-M8-Ultradzwiekowa-Szczoteczka-Soniczna/77 problem się skończył. Szczoteczka dzięki ultradźwiękom rozbija wszystkie bakterie czyniąc je nieszkodliwymi. Ultradźwięki na poziomie 1,6 MHz dotrze dosłownie wszędzie. I co najważniejsze ta szczoteczka czyści delikatnie i bezpiecznie, dlatego też nie ma problemu z dziąsłami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pią 24 Lip 2020, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zrobiła zdjęcie rtg, najlepiej pantomogram na przykład w https://xray.pl/ a potem poszła do stomatologa na konsultacje. Lepiej działać jak najszybciej jak coś się dzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabeno
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro 27 Sty 2021, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularne kontrole u dentysty to podstawa. Z krwawiącymi zębami nie ma żartów
_________________
implanty kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 46

PostWysłany: Pią 12 Mar 2021, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No krwawienie z dziąseł raczej nigdy nie wróży nic dobrego Confused Confused Szczególnie kiedy faktycznie niby dbasz o zęby. Zawsze dobrze jest przejść się na konsultacje do dentysty. sprawdź Pres-I-Dent we Wrocławiu. Najlepszy dentysta wrocław, cennik też ok uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Czw 20 Paź 2022, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie w 100% jaka jest przyczyna takiego stanu? Jak dla mnie, najrozsądniej byłoby wybrać się do dobrego stomatologa, gdzie otrzymalibyście należne wsparcie. W https://stomatologkatowice.pl/uslugi/leczenie-ortodontyczne/ czytałem o leczeniu ortodoncyjnym. Myślicie, że to mogłoby być tutaj dobrym wyborem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukasmalina
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2022
Posty: 97

PostWysłany: Czw 23 Lut 2023, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli krwawią Ci dziąsła koniecznie musisz umówić się na wizytę do dentysty! Polecam centrum stomatologiczne https://kolmed.com.pl/, które zajmie się dolegliwością oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group