Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Krew na dziąsłach- co zrobić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotr1256
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 11 Gru 2017, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takim przypadkiem tylko sprawdzony dentysta. Jeżeli, jesteś z Lublina to polecam gabinet, do którego sam chodzę http://www.aldent.lublin.pl/. Ja jestem zadowolony z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 29 Gru 2017, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w tym wypadku tylko wizyta u dentysty żeby postawił diagnozę. Ja miałem ten sam przypadek tylko do tego bolały mnie zęby. Zażyłem wtedy tabletki na bol zeba i od razu udałem się z wizytą do stomatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 21 Sty 2018, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krew na ząbkach to jeszcze nie jest najpoważniejszy problem. Wiele zależy od tego, jaka jest intensywność krwawienia. Warto udać się do stomatologa, ale nie jest to też aż tak pilne. Spróbuj zaopatrzeć się w dobry płyn do płukania (np. od https://www.listerine.pl/) i nitkę dentystyczną. Zakup również pastę do zębów, która pomaga na krwawienie dziąseł. Jeśli problem nie ustąpi po 2-3 dniach lub zobaczysz, że krew spływa coraz intensywniej - udaj się do lekarza!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 13 Kwi 2018, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie z takim problemem lepiej udać się do specjalisty, szczególnie jeśli sytuacja się nagminnie powtarza. Jeśli o mnie chodzi to leczę zęby w Olsztynie - http://www.m.dent.olsztyn.pl/. Świetny dentysta z odpowiednim podejściem do pacjenta uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Pią 24 Sie 2018, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz wizyty u dentysty polecam zainwestowaćw dobrą szczoteczkę soniczną. W https://www.shop-dent.pl/pl/c/Szczoteczki-soniczne/95 maasz duży wybór, zamówienie też powinno szybko dojść. Szczoteczki soniczne sąa bardziej przyjazne dla dziąąaseł, dlatego jest to dobry wybór oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 5 Paź 2018, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najszybciej wybierz się do specjalisty. Mam na myśli dobrego stomatologa, który będzie wiedział, co z tym zrobić. Ja osobiście polecam takie rozwiązanie jak stomatolog lublin. Oni mają w ofercie również wiele specjalistycznych usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaJedyna
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 26 Lut 2019, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapisać się do dentysty. Jeżeli będzie trzeba trochę poczekać na wizytę, to poprosić w aptece o płyn do płukania, który będzie wspomagał gojenie. Nie mylić z tymi drogeryjnymi, one mogą podrażnić.
_________________
dentysta bielsko biała cennik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Wto 5 Mar 2019, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że trzeba będzie zmienić szczoteczkę do zębów na bardziej miekką. Warto też jak to nie pomoże wybrać sie do dentysty, ten na pewno coś zaradzi. Tu zapoznajcie się z ofertą od http://www.krainazdrowegousmiechu.pl Jest to sprawdzony gabinet dentystyczny z Olsztyna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Czw 21 Mar 2019, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doraźnie mozna przepłukiwać płynami do jamy ustnej, może jakieś antybakteryjne, ale ból i krwawienie i tak wróci. W tym przypadku trzeba specjalisty stomatologa. W klinice Adental zajmują się leczeniem chorób przyzębia i jamy ustnej https://adental.pl/oferta/periodontologia/ . Umówić sie na taką wizytę i gwarantuję, że bardzo szybko krwawienie przejdzie, no chyba, że jest już bardziej zaawansowane. Wtedy kilka wizyt będzie koniecznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karian
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 25 Mar 2019, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny potrzebuję pilnej pomocy! Ostatnio miałam wypadek w pracy i ząb mi się ukruszył. Znacie dobrego ortodonty? Implanty do zębów będą mi bardzo potrzebne, gdyż mam ślub za pół roku i chciałabym też jakoś wyjść na zdjęciach! Proszę o jakieś sugestie!
_________________
implanty zębów kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group