Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kącik Porad Florystycznych - Zapraszam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inkaflorystka
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2015, 14:04    Temat postu: Kącik Porad Florystycznych - Zapraszam Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
niniejszym oświadczam, że zakładam tu Kącik Porad Florystycznych.

Jestm florystką i mogę wam podpowiedzieć co nieco o bukietach ślubnych, strojeniu kościoła, kompozycjach na stole... Doborze kwiatów, cenach itp itd.

Czekam na pytania, zgłoszenia, zadania florystyczne... achh już nie mogę się doczekać Razz

Tęsknię za florystyką na wychowawczym i szukam sposobu, żeby sie trochę oderwać, więc nie oszczędzajcie mnie. Zawsze postaram się pomóc
_________________
Ty też możesz zostać florystką! - Zajrzyj TU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
inkaflorystka
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2016, 18:52    Temat postu: Trendy w Bukietach Ślubnych 2016 Odpowiedz z cytatem

Cześć,
widzę, że nikt się nie zgłasza po poradę... a czekam uśmiech bo widzę, że ktoś czasem zagląda i czyta mój post.
Rozumiem... nie znacie mnie...
Sezon slubny właśnie się zaczął, więc ja też zacznę coś pisać, może ktoś również przeczyta :thankyou:

Zastanawiacie się pewnie jakie są najnowsze trendy w bukietach, na co jest moda, co jeszcez wypada a co nie....

To teraz przedstawię wam Najnowsze Trendy Florystyczne na rok 2016:

1) Stawiaj na "Bladości i Pastele"

Hitem tego roku będą bukiety jasne. W kolorach od odcieni bieli, ecru, kremowego, aż do brzoskwiniowego. Warto łaczyć te różne odcienie w jednym bukiecie, i wybrać bukiet z mieszanych kwiatów. W połączeniu z zielenią efekt będzie powalający.

2. Naturalność

Utrzyma sie trend do wybierania bukietów sprawiających wrażenie ulożonych "od niechcenia". Naturalny wygląd bukietu nadaje lekkości stylizacji Panny Młodej, a jej samej odejmuje kilka lat. W miesiącach letnich popularnością cieszyć się będą wiązanki stylizowane na styl "country", łąkowy. Pomyślce o takim rozwiązaniu.

3. Nie bój się zieleni

Odpowiednio dobrane zielone listki lub gałązki wydobędą z kwiatów to co najpiekniejsze. Panny Młode coraz częściej oprócz kwiatów szczegółowo wybierają też, zieleń i zależy im na dobrze dobranej zieleni dekoracyjej, a nie przypadkowej. W trendzie są bukiety z niewielką ilością dodatków, ale nawet mała ilość może zdiałać cuda. Jeśli nie lubisz zieleni - nie bój się, jest cała gama dodatków kwiatowych w kolorach od szarości, czerwienie po róż. Dla każdego coś pieknego.

4. Większy rozmiar

PM wybiorą w tym roku większe i bardziej bogatsze bukiety niż w latach ubiegłych. Modne jest też łaczenie wielu faktur, gatunków i odmian. Wiązanki mają wyglądac na okazałe, bogate i pełne keiatów. Coraz więcej hollywoodzkich celebrytów organizuje bajeczne wesela, więc bukiety też są odpowiednio większe - stąd ten trend.

5. Jeden kolor

Modne sa nadal bukiety w jednym kolorze i trend ten utrzyma się także w 2016 roku. Nie oznacza to jednak monogatunkowych kwiatów, łaczymy gatunki i odmiany w tym samym kolorze. Stonowany bukiet ślubny w jednej barwie to klasyka, a klasyka zawsze jest w modzie.

Są to przewidywania trendów opracowane przez florystów z brytyjskiej firmy Interflora. Jak myślicie czy trendy na 2016 w Polsce będą podobne. Czym kierujrcie się przy wyborze wiązanki? Na czym najbardziej wam zależy?

Czekam i Pozdrawiam, Iwona
_________________
Ty też możesz zostać florystką! - Zajrzyj TU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group