Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Najpiękniejszy dzień w życiu - czy aby na pewno?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2015, 9:51    Temat postu: Najpiękniejszy dzień w życiu - czy aby na pewno? Odpowiedz z cytatem

Co wchodzę na jakąś stronkę o ślubach, weselach itp. wszystko zaczyna się od słów "Dzień ślubu to najważniejszy i najszczęśliwszy dzień w Waszym życiu." Ale ja się z tym nie zgadzam język. Wiadomo to ważny dzień, świetna zabawa no, ale bez przesady. Trzeba się zająć organizacją, jest trochę stresu (albo więcej), mało snu. Zresztą skoro dzień ślubu to ten najpiękniejszy dzień to co, potem już każdy inny mu nie dorówna już nie mówiąc, że nie będzie lepszy? uśmiech Dla mnie piękny dzień to też książka, deszcz za oknem i ciepła herbatka z cytrynką. Albo wyjście na spacer z moim chłopakiem. A jak już urodzę dzidziusia to w ogóle będzie tyle pięknych dni Very Happy. Jak Wy uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2015, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to będzie najważniejszy dzień w życiu, w momencie, w którym do niego dojdzie.
Stres moim zdaniem jest skutkiem ubocznym każdego wielkiego wydarzenia. Nie powiem, że to zawsze będzie mój najważniejszy dzień, ale na pewno zawsze będzie jednym z najważniejszych i najpiękniejszych.
Raczej nie porównywałabym ślubu z dniem wolnym przy książce, które zresztą sama uwielbiam pewnie tak jak Ty.
uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2015, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dzień przy książce a dzień ślubu to na pewno inne emocje i w ogóle wszystko inne, jednak szczęście to szczęście i ja będę się najbardziej cieszyła z samego faktu, że przed Bogiem będę ślubować, a nie np. z super sukienki czy wesela uśmiech. Nigdy nie miałam tak, że marzyłam o tym ślubie jakoś strasznie, czy sobie wyobrażałam. Cieszę się na ten dzień oczywiście, ale widzę, że podchodzę do tego bardziej na luzie niż np. moje koleżanki. Bo serio odkąd większość się w tym roku pozaręczała to teraz na spotkaniach ślub to jest główny temat a ja już tego słuchać nie mogę język wolę na forum sobie pogadać hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2015, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nigdy specjalnie o weselu nie gadałam, nawet go nie chciałam, ale odkąd się zdecydowaliśmy to absorbuje dużą część mojego życia. I bardzo mnie to cieszy. Mnie cieszy fakt przysięgania przed Bogiem, wesele, piękna suknia, dużo gości. To wszystkie się u mnie składa na jeden z najważniejszych dni w życiu. Tak samo się cieszyłam jak kupowaliśmy mieszkanie, to również było przełomowe i zajmowało mi dużo czasu.
Nie ma co się blokować, jak będę chciała to będę o tym gadać. Na szczęście nie brakuje mi kompanek do rozmów.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doriss12
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 50
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 2 Lis 2015, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem. Zgodzę się z tym, że ślub to jest ogromny stres, ale wesele jest jeden jedyny raz w życiu więc trzeba to zorganizować i poradzić sobie z tym stresem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2016, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to jeden z najważniejszych dni w życiu bo nigdy się nie powtórzy nie będzie takiej samej atmosfery uczuć nawet zdarzają się przypadki że jakiegoś gościa widzimy tak naprawdę po raz ostatni.Przed Bogiem tylko raz się przysięga i to jest nie powtarzalne. Stres wynika włąśnie z tego że choć raz w życiu chcemy się czuć wyjątkowo nie powtarzalnie a przede wszystkim już nigdy tak pięknie wyglądać nie będziemy


Każdy dzień jest inny i na swój sposób nie powtarzalny ale ślub narodziny dzieci to chwile które zapamiętuje się raz na całe życie
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2016, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jakoś nie widzę ślubu jako "najważniejszego i najpiękniejszego dnia w życiu". Już nawet nie do końca pamiętam, jak wyglądał język I nie znaczy to wcale, że nie mamy z mężem cudownych, szczęśliwych chwil na co dzień. Nie znaczy to też, że ślub był kiepski. Było pięknie, ale nie NAJ oczko Z większym sentymentem wspominam naszą pierwszą wspólną podróż niż sam ślub.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2016, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness - ja właśnie nie mogę się doczekać podróży poślubnej Very Happy. Zazwyczaj jak szukamy wczasów to jakiś tanich, a po ślubie to sobie poszalejemy!

Z okazji odświeżenia wątku wysyłam Wam moją ankietę do pracy mgr uśmiech także bardzo proszę o wzięcie udziału i sorry za SPAM uśmiech.
https://docs.google.com/forms/d/1rUcsvuublFFsM3fRIle25SSSTy2_KEy0SSWtayoSOsQ/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysztof_moloch
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2016
Posty: 4

PostWysłany: Nie 17 Kwi 2016, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie i dla żony to był najpiękniejszy dzień, chociaż nie organizowaliśmy tego osobiście, więc może było trochę mniej stresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 18 Kwi 2016, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako mała dziewczynka marzyłam o białej sukni, i pięknym ślubie więc na chwilę obecną mogę powiedzieć że to był mój najpiękniejszy i najważniejszy dzień w życiu, możliwe że to się zmieni jak urodzi się nasze długo wyczekiwane dziecko, i powiem że to właśnie dzień kiedy zobaczyłam pierwszy raz swoje dziecko będzie najpiękniejszym dniem i oby tak było aczkolwiek ślub to było dla mnie niesamowite wydarzenie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group