Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Okna drewniane czy plastikowe ?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JanuszBudowniczy29
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Koźmin Wielkopolski

PostWysłany: Pon 31 Sie 2015, 22:38    Temat postu: Okna drewniane czy plastikowe ? Odpowiedz z cytatem

Obecnie buduję nowy dom i zastanawiam się nad zakupem dobrych okien z sprawdzonej firmy, czy wybrać drewniane czy plastikowe? Znalazłem bardzo ciekawą ofertę okna pcv szczecin, która przyciągnęła moją uwagę. Mają dość duży wybór towaru, jakie waszym zadaniem są trwalsze drewniane czy plastikowe ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2015, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio? W dziale zwierzyniec?...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piri
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 25

PostWysłany: Wto 10 Lis 2015, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tym działem to trafiłeś rzeczywiście świetnie uśmiech. Ja mam okna z PCV bo drewniane były dużo za drogie, mamy jakieś okna pasywne, cokolwiek by to było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Wto 5 Sty 2016, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna drewniane mają większe walory estetyczne. Z drugiej strony są o wiele droższe od okien pcv. Okna pcv obecnie zapewniają praktycznie takie same właściwości co okna drewniane. Przy czym są o wiele tańsze.
Wybraliśmy lokalną firmę z Krakowa Ekoplast. Wstawiali okna naszym znajomym,którzy byli z nich bardzo zadowoleni tak wiec my również postanowilismy ich wybrac. Firma ma dobre ceny. Prowadzi również serwis okien. Na stronie jest ich oferta:
http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/serwis-okien

Możecie sobie przejrzeć.
Powrót do góry
zosiaa
Gość





PostWysłany: Wto 1 Mar 2016, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, wszystko zależy od tego co jest dla Ciebie ważne, czy estetka, czy cena. Poza tym obecnie okna PCV są bardzo szczelne, a więc przy tej okazji należy pomyśleć o odpowiedniej wentylacji. Jeśli już zdecydujesz się na okna plastikowe, to polecam takie z potrójną szybą, która jest energooszczędna. Pozdrawiam Very Happy Very Happy
Powrót do góry
piri
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 25

PostWysłany: Sob 19 Mar 2016, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My przez chwilę rozważaliśmy drewniane ale tak naprawdę oprócz wyglądu nie mają one jakichś istotnych przewag w stosunku do okien PCV. Także ze względów ekonomicznych mamy okna plastikowe. Co do konkretnych producentów to jednego mi trudno poradzić. My mamy okna Aluplast takie jak masz tutaj na dole po lewej i przez 3 lata jeszcze się nic złego z nimi nie działo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2016, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zwrócić uwagę na ich szczelność i przepuszczalność powietrza. Czasami lepiej dołożyć a np. zaoszczędzić na ogrzewaniu. Jeśli też planujecie takie na gaz to ma to duże znaczenie tak samo jak dostawca. Zobaczcie sobie te instalacje gazowe łódzkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nides
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro 29 Cze 2016, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że lepiej sprawdzają się okna plastikowe. Okna drewniane przede wszystkim cechują się pięknym wyglądem, a dodatkowo tworzą fantastyczny klimat, jednak jeżeli chodzi o wytrzymałość i łatwość utrzymania okien w dobrym stanie przez wiele lat to dużo lepiej sprawdzają się okna plastikowe. Dodatkowo w obecnych czasach okna plastikowe mogą wyglądać prawie identycznie jak okna drewniane, można dopasować kolor do własnych upodobań. Z mojej strony mogę polecić te okna plastikowe: http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/prestige-thermo, z tym, że ja mieszkam w Krakowie i z dostępnych tutaj producentów to był na pewno najlepszy wybór uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 14 Maj 2017, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście zainwestowałabym w okna plastikowe - zdecydowanie. Z mężem właśnie urządzamy dom i zastanawiamy się też nad monitoringiem. Trafiliśmy na ofertę tej firmy: asmex.pl. Macie z nią jakieś doświadczenia? polecacie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 20 Wrz 2017, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na okna od firmy Atos z Lublina i jestem z nich bardzo zadowolona. Są to okna PCV, które zostały bardzo solidnie wykonane, przez co wiem, że będą mi one służyć przez wiele lat. To dobra firma, która już od dawna zajmuje się dystrybucją okien, więc warto skorzystać z ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group