Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Uważajcie na salon sukien Splendor na Bemowie!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klisza
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro 5 Sie 2015, 13:23    Temat postu: Uważajcie na salon sukien Splendor na Bemowie! Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny,

Chciałam Was ostrzec przed salonem i komisem sukien ślubnych Splendor na Bemowie, przez który zostałam oszukana! Wystawiłam do tego komisu suknię (nie udało się jej sprzedać). Odebrana suknia była niekompletna - brakowało koronkowego bolerka, w samej sukni była wypalona dziura od papierosa. Bolerko miało być odesłane do mnie pocztą w ciągu 5 dni (w salonie jest taki bałagan, że właścicielka nie była go w stanie znaleźć przez pół godziny mojej wcześniej umówionej wizyty!). Bolerko po 2 miesiącach nadal do mnie nie wróciło, a komis Splendor nie odpowiada na moje telefony i liczne zapytania. Przestrzegam wszystkich przed salonem Splendor - to oszuści, którzy nie szanują swoich klientów i powierzonej im własności!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mindyy87
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pon 10 Paź 2016, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, ze ostrzegasz przed takimi praktykami! Jakie to szczęście, że ja akurat tam nie oddałam sukni tylko do innego warszawskiego salonu - Jennifer Vaiano. Tam nie miałam żadnych problemów. Podpisałam umowę z wszystkimi ważnymi warunkami, a po sprzedazy sukni od razu dostałam telefon, że otrzymam ustaloną kwotę. Zero matactwa i przeciagania sprawy, a jak widać, nie wszędzie przestrzega się zwykłej ludzkiej uczciwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizawn
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Gru 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro 14 Gru 2016, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koncia
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 5

PostWysłany: Nie 30 Lip 2017, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma coś też tam z nimi się miała, ale nie znam dokładnie szczegółów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group