Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Impro-dance Reda/Gdańsk - DJ proszę o opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justek89
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 3
Skąd: Mrzezino\ Pruszków

PostWysłany: Nie 2 Sie 2015, 9:47    Temat postu: Impro-dance Reda/Gdańsk - DJ proszę o opinie Odpowiedz z cytatem

Witam
czy korzystał ktoś z Dj firmy

http://www.improdance.pl/ z Redy koło Gdańska,

jakie wrażenia , opinie??

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Celza6
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob 10 Paź 2015, 12:19    Temat postu: Lepszy zespół Odpowiedz z cytatem

Tak grał na weselu mojej siostry. Nie było tragedii.
Ale tak naprawdę w podobnej cenie znajdziesz zespół weselny. U koleżanki grał zespół muzyczny. Są też z pomorskiego. Ja bym mimo wszystko wybrała zespół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karamba
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 29

PostWysłany: Pon 19 Paź 2015, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba też wybrałabym zespół
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wezuwiusz
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 29

PostWysłany: Pon 19 Paź 2015, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ na weselu, no proszę ja Was Very Happy To nie studniówka. Wesele tylko zespół uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 19 Paź 2015, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestańcie, chyba dawno na weselu nie byliście, że mówicie, że DJ się nie nadaje. Nie mówię, że wszyscy mają zrezygnować z zespołu, ale nie krytykujcie innych decyzji. No i jest DJ i DJ. Jeden po prostu puści muzykę, a drugi jest też wodzirejem i poprowadzi imprezę tak, że goście siłą będą wypraszani nad ranem.
DJ potrafi być genialny! Ja będę miała DJ-a, którego wszyscy i wszędzie mi polecają, a ostatnio znajomi wrócili z jego imprezy zachwyceni. Praktycznie nikt nie siedział przy stołach.
Genialnie prowadzi imprezę, puszcza oryginalne piosenki (a ja sobie to cenię).
Trzy lata temu byłam na weselu z takim zespołem, że o 1 wszyscy uciekli. Ciągle te przerwy na odpoczynek, fałszowanie piosenek. Więc łatwo wybrać dramat.
Ja nie zdecydowałabym się na zespół. Teraz ludzie lubią się bawić przy oryginałach.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group