Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tanie obrączki o wymarzonym wzorze - gdzie zamówić?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika Górnik
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią 10 Lip 2015, 13:47    Temat postu: Tanie obrączki o wymarzonym wzorze - gdzie zamówić? Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem z Wadowic i chciałabym kupić ładne, niedrogie i porządnie wykonane obrączki. Byłam już w kilku salonach w Wadowicach, nawet w Krakowie, ale wszystkie modele, które wpadły mi w oko kosztują horendalne pieniądze! Czy znacie może jakiś fajnych jubilerów, którzy w rozsądnej cenie robią obrączki na zamówienie? Taki wzór, jaki sobie wymyślę?
_________________
Miłość to jedyny narkotyk, który nie zabija, tylko daje życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michaska44
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 12

PostWysłany: Pią 10 Lip 2015, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O - koleżanka z okolicy! Może się znamy?
Monika, trafiłam ostatnio w jednej z Wadowickich restauracji, w której zamierzamy zorganizowac wesele, na ulotki takiej firmy DM Biżuteria. Okazało się że nie mają swojego salonu, ale samo jeżdżą do klientów i spotykają się z nowożeńcami w domach weselnych - co jest nawet bardzo wygodne. I mają naprawdę fajne ceny złota - wiem, bo z nimi już gadałam. Nie powiem, że taniocha, bo to by nawet podejrzane było, ale idzie zaoszczędzić nawet tysiaka w porównianiu np z popularnym Apartem.
Chwalą się tym, że zrobią każdy projekt, cokolwiek klient sobie wymyśli:
http://www.dmbizuteria.pl/nasza-bizuteria/obraczki-slubne/twoj-wlasny-projekt-2
Dają na wszystko certyfikaty, to też sprawdziłam już. Więc się na nich zdecydowaliśmy. Właśnie czekam na zamówione obrączki, ciekawa jestem jakie będą - mam nadzieję, że będę zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika Górnik
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw 23 Lip 2015, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i już nikt więcej nic nie zna? żadnych poleceń?
_________________
Miłość to jedyny narkotyk, który nie zabija, tylko daje życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 27 Lip 2015, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tak się składa,że jubilerstwem oraz obrączkami zajmujemy się na co dzień więc jeżeli jesteś z Wrocławia,to tym bardziej możemy pomóc i doradzić co do wyboru,cenowo wychodzi to bardzo rozsądnie i masz kilka ciekawych wzorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sally
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pią 26 Lut 2016, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny jubiler jest na Kalwaryjskiej w Krakowie. Nie pamiętam nazwy. Zaraz za rossamanem jadąc od korony. Bardzo niedrogo nam wyszło a mamy wymarzone obrączki uśmiech
_________________
Najlepsza cukiernia kraków Ciasta i torty okolicznościowe. Wszystko naturalne i pyszne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ani-Gold
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 47

PostWysłany: Pon 7 Mar 2016, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie warto ograniczać się tylko do jednego jubilera,możesz przecież wybrać wśród tych internetowych i dodatkowo masz pewność co do niższej ceny,w żadnym wypadku nie ucierpi na tym jakość.
_________________
www.Ani-Gold.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Czw 24 Mar 2016, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj w wyszukiwarce pod "nietypowe obrączki" - ja tak znalazłam swoje z odciskiem linii papilarnych uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ella_b
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2016, 16:03    Temat postu: obrączki jedyne w swoim rodzaju :-) Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o obrączki w Krakowie, swoje perypetie właśnie opisałam na swoim ślubnym blogu: http://weselemi.blogspot.com/2016/04/obraczka-to-nie-jest-zwyky-pierscionek.html
Mam nadzieję, że będzie Wam pomocny. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Sro 4 Maj 2016, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o oryginalną i stylowa biżuterię w rozsądnej cenie,to możemy pomóc,doradzić na forum,ponieważ zajmujemy sie nią na co dzień,zobacz na SundiAmore uśmiech
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sierpniowaPM
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2016
Posty: 12

PostWysłany: Sro 8 Cze 2016, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie że cena standardowych złotych obrączek wyliczana jest na giełdzie. Czyli to po ile będzie cena za 1 g złota = cena waszych obrączek Do tego doliczcie marże sklepu oraz czy posiada kamień itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group