Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Auto do ślubu Łódż z kierowcą
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monia27
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2014
Posty: 14

PostWysłany: Pon 6 Lip 2015, 10:23    Temat postu: Auto do ślubu Łódż z kierowcą Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy auto zaklepane - od znajomego, ale nie chce mówić o pechu, ktoś w niego stuknął i jest do porządnej naprawy.
Szukam pilnie czegoś niedrogiego, w Łodzi , z kierowcą dyspozycyjnym cały dzień, macie namiary na kogoś nawet prywatnego z fajnym autkiem? Tylko żeby to była stuprocentowo pewna osoba , punktualna i jakaś sympatyczna
Zalezy mi bardzo
_________________
Narzeczona od 1 sierpnia 2013
Szczęśliwa ŻONA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzianka09
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 9

PostWysłany: Nie 19 Lip 2015, 23:06    Temat postu: Auto do śubu Łódź Odpowiedz z cytatem

Monia jesli pomogę to będę szczęśliwsza uśmiech ( ponoć dobro powraca ze zdwojoną siła na co licze uśmiech uśmiech uśmiech
Masz tu numer do Tomka 608 406 182 to bardzo daleki znajomy ale wiózł nas do ślubu za pare groszy w sumie, niedrogo sobie liczy
Ma bardzo ładny zadbany samochodzik AUDI Q7 , czarne, eleganckie, mega wygodne. Ja byłam bardzo zadowolona, Z kierowca oczywiście
Wiem że wozi ludzi , może będzie miał wolny termin - zadzwoń
_________________
Zakochana......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia27
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2014
Posty: 14

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2015, 9:45    Temat postu: Re: Auto do śubu Łódź Odpowiedz z cytatem

lodzianka09 napisał:
Monia jesli pomogę to będę szczęśliwsza uśmiech ( ponoć dobro powraca ze zdwojoną siła na co licze uśmiech uśmiech uśmiech
Masz tu numer do Tomka 608 406 182 to bardzo daleki znajomy ale wiózł nas do ślubu za pare groszy w sumie, niedrogo sobie liczy
Ma bardzo ładny zadbany samochodzik AUDI Q7 , czarne, eleganckie, mega wygodne. Ja byłam bardzo zadowolona, Z kierowca oczywiście
Wiem że wozi ludzi , może będzie miał wolny termin - zadzwoń


dziękuję Ci bardzo, faktycznie Pan Tomek nas wiózł, zaraz zadzwoniłam jak napisałaś, super kontakt bo byliśmy bardzo zadowoleni i z autka i z kierowcy uśmiech
miłość miłość miłość
_________________
Narzeczona od 1 sierpnia 2013
Szczęśliwa ŻONA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Court32
Gość





PostWysłany: Pon 15 Sie 2016, 22:20    Temat postu: polecam Odpowiedz z cytatem

Nas również wiózł, jest na prawdę świetny oczko
Powrót do góry
jagienka56
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 38

PostWysłany: Sro 31 Sie 2016, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że sprawa się rozwiązała. Na przyszłość możesz też sprawdzić tę wypożyczalnię: http://vanfleet.pl/oferta/innowacyjny-wynajem-samochodow/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 14 Maj 2017, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe szczęście, że wszystko się wyjaśniło uśmiech Na przyszłość polecam: fastserv.com.pl, ale mam nadzieję, że chociaż w tak ważnym dniu jak ślub ominą nas wypadki uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się że wynajmę samochód do ślubu tutaj- http://www.czymdoslubu.pl/ mają fajne autka zabytkowe i bardzo mi się spodobał Cadillac. Mojemu narzeczonemu też ale jeszcze zastanawiamy się nad mercedesem. Będzie to bajecznie wyglądać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda_nowak95
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 31 Maj 2017, 9:00    Temat postu: Samochody ślubne !!! Odpowiedz z cytatem

A ja polecam poszukać samochodów tutaj http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Auto-do-slubu/ mają naprawdę świetny wybór ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiskatalinn
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2018, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam niestety za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...
_________________
Nie dokonuje odkrycia, kto nie bada niemożliwości – Albert Einstein
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukaszglinek
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2018, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak poszło?
_________________
http://neopinium.eu/
http://opiniones-es.eu/
https://postawnasiebie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group