Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zakup domu i ogród
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulina778
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto 30 Cze 2015, 6:08    Temat postu: zakup domu i ogród Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Wzięłam niedawno ślub i planujemy zakup domu. http://hortis.pl/zawory-do-nawadniania- mam wrażenie, że może się przydać. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annabel
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 37

PostWysłany: Wto 6 Paź 2015, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dlatego lepiej kupować gotowy dom, nie ma takich problemów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weselnik
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sob 24 Paź 2015, 16:13    Temat postu: wymarzony ogród Odpowiedz z cytatem

Znam te marzenia i problemy...mnie też się z mężem marzy nawet malutki domek, z ciut większym ogrodem, jak patrzę na te kwiaty, które już teraz mogłabym tam posadzić http://florexpol.eu/315-kwiaty-drobnocebulowe, to aż łza się w oku kręci. Och, te marzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piri
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 25

PostWysłany: Wto 10 Lis 2015, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy trochę dylemat, wprowadziliśmy się do domu, jeszcze w środku wykańczamy, a na wiosnę chcemy ruszyć z ogrodem. I nie wiem czy trawnik wysiewać normalnie czy położyć trawę w rolkach. Mąż mnie namawia na tą drugą opcję, plus jest taki że efekt jest praktycznie od razu nie wiem tylko czy są jakieś minusy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olusia775
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 23 Maj 2016, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukajcie dobrych zniżek do sklepów markowych i zróbcie w nich świetne zakupy, http://zrealizujkupon.pl/shops/asos tutaj znajdziecie niesamowite kody promocyjne na garnitury i innego rodzaju ubrania w sklepach Asos z wielkimi rabatami !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Sro 15 Cze 2016, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wybrałabym dom tak mówiąc szczerze... tyle pracy przy nim. Ja np zastanawiam się nad mieszkaniem od http://www.budros.pl/investment/mieszkania-gdansk-karczemki/ ale wciąż debatujemy czy mieszkanie czy dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Nie 19 Cze 2016, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujecie zakup domu to może rozważcie funkcję inteligentnego domu. Ponoć na dłuższą metę daje sporo oszczędności. Czytałam o tym na zmieniamymiasto zajrzyj sobie tam koniecznie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2016, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy ostatecznie mieszkania toruń. Mamy za bardzo zabiegany tryb życia, żeby mieć jeszcze czas na dom z ogrodem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eela
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2016
Posty: 6

PostWysłany: Pon 21 Lis 2016, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to poważna inwestycja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mkochan
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon 21 Lis 2016, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annabel tak do końca to bym się nie zgodziła z tym, że przy zakupie gotowego domu jest mniej pracy, bo trzeba też to wyremontować i przerobić "na swoje", co często też jest czasochłonne i nietanie...
ja kiedyś znalazłam taki artykuł o tym dlaczego warto kupować od dewelopera i tym się zasugerowałam i nie żałuję, mam wymarzony dom uśmiech

https://www.nieruchomosci.com.pl/artykuly/dlaczego_warto_kupic_mieszkanie_od_dewelopera,3690.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group