Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wszyscy mają męża ma i Tynka:)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 26 Cze 2015, 20:40    Temat postu: Wszyscy mają męża ma i Tynka:) Odpowiedz z cytatem

Miłość cierpliwa jest łaskawa, miłość nie zazdrości(...)

Słuchając tego podczas NASZEJ mszy trzasłam się płakałam i śmiałam jednocześnie...ale zacznijmy od początku

Środa
Dzień przed ślubem był bardzo zwariowany ustrajanie kościoła, ustrajanie samochodu ostatnie spotkanie z DJ żeby omówić szczegóły, dostarczenie wódki na salę weselną mój Ł odwiózł mnie do domu rodzinnego dobrze po 20 :00 Postanowiliśmy że ostatnią noc spędzimy osobno, przegadałam z tatą pół nocy obejrzeliśmy sobie Wesele Smażowskiego i poszłam spać o dziwo zasnełam bez problemu

CZWARTEK!

Rano razem z babcią i tatą ustroiliśmy kaltkę sachodową w balony tiule było tandetnie ale pięknie potem fryzjer, makijażystka i ubieranie
Nie czułam stresu rozbawiałam towarzystwo moi świadkowie byli bardzo zestresowani a ja ciągle żartowałam... No i nadeszła ta chwila w drzwiach pojawił się mój przyszły mąż. Zawsze zastanawiałam się jaka będzie jego reakcja.... był tak zdenerwowany że słyszałam jego przyspieszony oddech, jego wzrok mówił wszystko... poczułam się pięknie i wyjątkowo otrzymaliśmy błogosławieństwo rodziców i uszyliśmy do kościoła.
Do kościoła wprowadzał mnie tato gdy przyszło mi stanąć w drzwiach kościoła w moich oczach pojawiły się łzy których nie mogłam opanować już do końca mszy, nigdy bym nie pomyślała że tak zareaguje moja babcia płakała razem ze mną ale to co mnie najbardziej rozczuliło to łezka w oku mojego męża...
Msze prowadził nasz dobry znajomy opowiadał o nas o naszej miłości jeszcze jako nastolatki w prezencie otrzymaliśmy od niego ogromną kolorowankę, tak na wypadek gdybyśmy nie mieli co robić podczas nocy poślubnej, życzył nam żeby nasze życie było tak samo kolorowe jak będzie ta kolorowanka żebyśmy razem je kolorowali.
Przysięgę mówiliśmy z pamięci taka byłam wzruszona że ledwo co ją wypowiedziałam.Goście nie wiedzieli czy się śmieję czy płaczę głos drżał ale w okół nie istniało nic prócz NIEGO

Wesele moje pierwsze w życiu uważał za wspaniałe... zaczynając od samej organizacji miłej obsługi po DJ który stanął na wysokości zadania i gdyby nie to że już nie ma wolnych terminów na ten rok otrzymałby pełno zleceń.

Ale przecież nie może być tak idealnie mój Mąż podczas Kankana doznał kontuzji kolana w jednej chwili opadł na podłogę z bólu... szybka reanimacja lód, zimne okłady opaska uciskowa znieczulenie w postaci alkoholu i mimo bólu wrócił na parkiet jak na gospodarza przystało.Dzisiaj cierpi okropnie kolano jest spuchnięte a jutro wyjeżdżamy troszkę się martwię ale mamy leki, maść mam nadzieje że pomoże.

Taka mała anegdota: Podchodzi do mojego męża właściciel restauracji i mówi mu że rozmawiał z żoną a mój mąż jeszcze nie przyzwyczajony że posiada małżonkę mówi:
- Ale z kogo żona?
- No z Pana

Poniżej wklejam zdjęcia wykonane przez naszych znajomych będę sukcesywnie dodawać jak coś do mnie spłynie niestety na zdjęcia od fotografa będziemy musieli zaczekać

tu były zdjęcia
_________________



Ostatnio zmieniony przez tynka2506 dnia Pon 24 Sie 2015, 21:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Pią 26 Cze 2015, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i dużo szczęścia i miłości na Nowej Drodze Życia, tworzzycie piękną parę. Niesamowicie podoba mi się Twoja suknia! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pią 26 Cze 2015, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka ekspresowo dodałaś relację uśmiech Współczuje mężowi kontuzji ale najważniejsze, że wszystko się udało i jesteście zadowoleni Very Happy Wyglądałaś prześlicznie uśmiech Dużo szczęścia i radości na Nowej Drodze Życia :* Czekamy na więcej zdjęć Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Pią 26 Cze 2015, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje!wykrzyknik Pięknie wyglądaliście Smile dużo szczęścia na nowej drodze życia Wink Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 27 Cze 2015, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna para młoda Very Happy gratuluje! Ładny stary kościółek podobny nawet do tego w którym my mieliśmy uśmiech szczęścia!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sob 27 Cze 2015, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne małżeństwo uśmiech Gratuluję i życzę dużo szczęścia i miłości uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 27 Cze 2015, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie wyglądaliście!

Wszystkiego dobrego!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sob 27 Cze 2015, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie gratulacje uśmiech Pięknie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 27 Cze 2015, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj a gdzie taki urokliwy kościółek jest? uśmiech
Wyglądaliście pięknie! Duuużo, dużo miłości, szczęścia, spełnionych marzeń. Niech Wasze, odtąd WSPÓLNE, życie naprawdę będzie kolorowe uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 29 Cze 2015, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka, Ty ślicznotko.
Pięknie. Nie mogę się doczekać relacji z wakacji
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group