Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Projektowanie wnętrz
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DanielaK
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto 9 Cze 2015, 11:24    Temat postu: Projektowanie wnętrz Odpowiedz z cytatem

Robicie to sami czy korzystacie z pomocy ekspertów? Mi bliżej do zlecenia projektu przez profesjonalną firmę http://www.kurpas.com.pl chociaż w kwestii głównego pomieszczenia jakim jest salon z otwartą kuchnią. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brysia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 23 Lip 2015, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko sami język Jak ktoś ma dobry gust to po co
_________________
Jest tylko jedno zło na świecie - strach, jest tylko jedno dobro na świecie - miłość. więcej
Anthony de Mello – Przebudzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bass
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 30

PostWysłany: Sob 25 Lip 2015, 3:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku węszę spisek, a właściwie reklamę język Generalnie jednak uważam,że każdy kto przebrnął przez remont ten wie ile to kosztuje nerwów i czasu. Czasami ludzie wolą sobie tego oszczędzić, więc w pełni rozumiem wykorzystanie takich firm. Sama interesuję się projektowaniem wnętrz, ] w wielu sytuacjach spotkałam się z tym, że projektanci zaproponowali nieszablonowe rozwiązania, które nie przyszły właścielom do głowy w danej chwili.
Trzeba oczywiście również uważać, ponieważ niektore z firm bardzo mocno czasem forsują pewne style modne w danym momencie. Wykorzystują pewien schemat rozwiązań w wielu mieszkaniach, bo tak łatwiej. Potem mieszkania wyglądają podobnie, a przecież nie każdy dobrze się będzie czuł w określonym wnętrzu. Widzę taką tendencję na blogach firm o projektowaniu, teraz niewątpliwie jest "moda na Skandynawię"...więc wszędzie to samo (obowiązkowo krzesło eames i farba tablicowa wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligeszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon 31 Sie 2015, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sami. W sumie to nie do końca, bo wspiera nas forum Castorama. Teraz uczymy się dzięki niemu dbać o meble oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika Górnik
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2015, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robię wszystko sama. Szukam inspiracji na Pintereście najczęściej. Np. ostatnio zakochałam się w takiej aranżacji https://www.pinterest.com/pin/362258363755044652/
Obraz na szkle nadrukowany dodał życia i energii salonowi w klasycznej szarości. Piękne i nowoczesne serce
_________________
Miłość to jedyny narkotyk, który nie zabija, tylko daje życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kroforica
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 27

PostWysłany: Czw 1 Paź 2015, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda kasy na ekspertów ;D jak coś zepsujemy będzie nasza wina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annabel
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 37

PostWysłany: Wto 6 Paź 2015, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też jest szkoda kasy na projekty, za to to ja kilka pomieszczeń urządzę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Wto 19 Sty 2016, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama chętnie też za takie pieniążki podjęłabym się aranżacji wnętrz:) U siebie w domu wszystko urządziłam sama, co więcej nawet niektóre meble też skręcałam własnoręcznie. Największą przyjemność sprawia jednak zawsze dobieranie dodatków, w tym świec zapachowych. Bardzo lubię te Yankee Candle i niedługo planuję zakup większej liczby sztuk w http://zapachdomu.pl/wyszukiwarka-c0?szukaj=promocje, ponieważ są tam obecnie mega wyprzedaże. Poza tym uwielbiam kiedy mój dom pięknie pachnie, wanilią lub inna kwiatową nutą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sro 20 Sty 2016, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda funduszy, ale mimo wszystko uwielbiam przegadać gotowe projekty, aranżacje, są perfekcyjne w każdym calu i zachwycają mnie Very Happy
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danielaa90
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 9

PostWysłany: Pon 29 Lut 2016, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem mając pieniądze lepiej jest wynająć projektantów wnętrz, niż zajmować się aranżacją samodzielnie (chyba, że ktoś naprawdę się na tym zna) - efekt będzie z pewnością lepszy (widziałam kilka takich mieszkań i wyglądają świetnie). Mi podobają się ich http://370studio.com projekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group