Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Alkohol na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoannaAsia
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 14 Maj 2019, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajną atrakcją są tez bary z obsługą, alternatywa dla wódki czy w ogóle osób niepijących, bo bez alko tez robią uśmiech no i większość kobietek z tego korzysta bo zwykle za smakiem wódki nie przepadają. oczko
tutaj można wygrać taki bar na wesele: https://www.weselezsoplica.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma alternatywy dla wódki. Może i na weselach zagranicznych wódki sie nie podaje ale na polskich weselach wódka jest obowiązkowa i nie wyobrazałabym sobie podać gościom jedynie wina czy piwa.... U mnie głównie pito wódkę. Kilka osób wybrało wino ale to jednak wódka była na weselu najpopularniejszym alkoholem.

Dodam, że zamawiałam w hurtowni:
http://www.alkoparty.pl/wodki

Cenowo nie bylo porównania do sklepów stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiek90
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw 23 Maj 2019, 18:58    Temat postu: Wódka to podstawa, ale i win coraz więcej. Odpowiedz z cytatem

Nie ma co, w Polsce i Europie Wschodniej króluje wódka, ale ostatnio byłem na weselu, gdzie podawano głównie wino.

Marzy mi się takie z whisky język
Komuś też?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja anna 32
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 19:40    Temat postu: Alkohol na weselu Odpowiedz z cytatem

Nie każdy z gosci pije wodke na weselu, warto tez kupić różne wina słodkie wytrawne i połwytrawne. Ciekawy wybor oferują wina gruzińskie Kazbek Peak. Dostępne są wina czerwone i białe. Mi smakuje najbardziej białe wytrawne, mają bardzo ładną etykietę swietnie prezentuje sie na stole .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wysokiej klasy alkohole, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://dunder.store/produkt/mcqueen-and-the-violet-fog/ . Macie tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Wiadomo, że podstawą na każdym weselu jest wódka, ale również warto zakupić inne alkohole. Kilka butelek droższych trunków sprawi, że będzie można trafić w gust różnych gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mandalara
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2021
Posty: 6

PostWysłany: Wto 3 Sie 2021, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśredniając - pół litra na jedną osobę starczy oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 214
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z winem na weselu ? Kilka dobrych butelek na pewno warto postawić. Wiem że moja znajoma na swoje przyjęcie weselne kupowała wino od nich i była naprawdę zadowolona https://www.wine-express.pl Wybór win masz naprawdę spory skromnie mówiąc, także z doborem czegoś wyszukanego na wesele nie będzie problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 24 Sie 2021, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka imprezę ma się raz w życiu, więc nie widzę sensu aby oszczędzać na alkoholu. Już lepiej kupić mniej, ale dobrej jakości. I tutaj zdecydowanie polecam hurtownię swiatkonesera w ktorej sama kupuję alkohol uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie przygotowań od wesela i zastanawiam się jaka wódka będzie najlepsza, jaką Wy zamawialiście?

meble systemowe do pokoju młodzieżowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Borek
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2022
Posty: 21

PostWysłany: Czw 24 Mar 2022, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat jestem zdecydowanym fanem dobrego whisky. Ja coraz częściej szukam czegoś zupełnie innego, żeby poznać nowe nuty smakowe. Dlatego jeżeli mamy tutaj wielbicieli tego typu trunków to zdecydowanie polecam sprawdzić Loża Dżentelmenów który zdecydowanie mogę Wam polecić, z resztą tutaj https://lozadzentelmenow.pl/selekcje sprawdzicie dostępne selekcje najlepszych beczek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group