Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Alkohol na weselu
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
JoannaAsia
początkujący
początkujący


Joined: 14 May 2019
Posts: 1
Location: Warszawa

PostPosted: Tue 14 May 2019, 13:34    Post subject: Reply with quote

fajną atrakcją są tez bary z obsługą, alternatywa dla wódki czy w ogóle osób niepijących, bo bez alko tez robią uśmiech no i większość kobietek z tego korzysta bo zwykle za smakiem wódki nie przepadają. oczko
tutaj można wygrać taki bar na wesele: https://www.weselezsoplica.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
Kuchel
kandydat
kandydat


Joined: 14 Apr 2019
Posts: 92

PostPosted: Wed 22 May 2019, 12:17    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem nie ma alternatywy dla wódki. Może i na weselach zagranicznych wódki sie nie podaje ale na polskich weselach wódka jest obowiązkowa i nie wyobrazałabym sobie podać gościom jedynie wina czy piwa.... U mnie głównie pito wódkę. Kilka osób wybrało wino ale to jednak wódka była na weselu najpopularniejszym alkoholem.

Dodam, że zamawiałam w hurtowni:
http://www.alkoparty.pl/wodki

Cenowo nie bylo porównania do sklepów stacjonarnych.
Back to top
View user's profile Send private message
krzysiek90
początkujący
początkujący


Joined: 23 May 2019
Posts: 3

PostPosted: Thu 23 May 2019, 18:58    Post subject: Wódka to podstawa, ale i win coraz więcej. Reply with quote

Nie ma co, w Polsce i Europie Wschodniej króluje wódka, ale ostatnio byłem na weselu, gdzie podawano głównie wino.

Marzy mi się takie z whisky język
Komuś też?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ja anna 32
początkujący
początkujący


Joined: 30 Sep 2019
Posts: 6

PostPosted: Mon 30 Sep 2019, 19:40    Post subject: Alkohol na weselu Reply with quote

Nie każdy z gosci pije wodke na weselu, warto tez kupić różne wina słodkie wytrawne i połwytrawne. Ciekawy wybor oferują wina gruzińskie Kazbek Peak. Dostępne są wina czerwone i białe. Mi smakuje najbardziej białe wytrawne, mają bardzo ładną etykietę swietnie prezentuje sie na stole .
Back to top
View user's profile Send private message
sowa4
gaduła
gaduła


Joined: 28 Jan 2018
Posts: 483

PostPosted: Thu 22 Apr 2021, 10:05    Post subject: Reply with quote

Jeśli chodzi o wysokiej klasy alkohole, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://dunder.store/produkt/mcqueen-and-the-violet-fog/ . Macie tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Wiadomo, że podstawą na każdym weselu jest wódka, ale również warto zakupić inne alkohole. Kilka butelek droższych trunków sprawi, że będzie można trafić w gust różnych gości.
Back to top
View user's profile Send private message
Mandalara
początkujący
początkujący


Joined: 03 Aug 2021
Posts: 6

PostPosted: Tue 3 Aug 2021, 12:36    Post subject: Reply with quote

Uśredniając - pół litra na jedną osobę starczy oczko
Back to top
View user's profile Send private message
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Joined: 28 Nov 2017
Posts: 215
Location: Lubin

PostPosted: Mon 23 Aug 2021, 22:13    Post subject: Reply with quote

A co z winem na weselu ? Kilka dobrych butelek na pewno warto postawić. Wiem że moja znajoma na swoje przyjęcie weselne kupowała wino od nich i była naprawdę zadowolona https://www.wine-express.pl Wybór win masz naprawdę spory skromnie mówiąc, także z doborem czegoś wyszukanego na wesele nie będzie problemu.
Back to top
View user's profile Send private message
klarka12
maniak
maniak


Joined: 15 May 2018
Posts: 1011

PostPosted: Tue 24 Aug 2021, 12:07    Post subject: Reply with quote

Taka imprezę ma się raz w życiu, więc nie widzę sensu aby oszczędzać na alkoholu. Już lepiej kupić mniej, ale dobrej jakości. I tutaj zdecydowanie polecam hurtownię swiatkonesera w ktorej sama kupuję alkohol uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
omel33
uzależniony
uzależniony


Joined: 12 Oct 2017
Posts: 642

PostPosted: Fri 10 Sep 2021, 8:50    Post subject: Reply with quote

Jestem w trakcie przygotowań od wesela i zastanawiam się jaka wódka będzie najlepsza, jaką Wy zamawialiście?

meble systemowe do pokoju młodzieżowego
Back to top
View user's profile Send private message
Borek
kandydat
kandydat


Joined: 13 Mar 2022
Posts: 21

PostPosted: Thu 24 Mar 2022, 10:18    Post subject: Reply with quote

Ja akurat jestem zdecydowanym fanem dobrego whisky. Ja coraz częściej szukam czegoś zupełnie innego, żeby poznać nowe nuty smakowe. Dlatego jeżeli mamy tutaj wielbicieli tego typu trunków to zdecydowanie polecam sprawdzić Loża Dżentelmenów który zdecydowanie mogę Wam polecić, z resztą tutaj https://lozadzentelmenow.pl/selekcje sprawdzicie dostępne selekcje najlepszych beczek uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 8 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group