Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Alkohol na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoannaAsia
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 14 Maj 2019, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajną atrakcją są tez bary z obsługą, alternatywa dla wódki czy w ogóle osób niepijących, bo bez alko tez robią uśmiech no i większość kobietek z tego korzysta bo zwykle za smakiem wódki nie przepadają. oczko
tutaj można wygrać taki bar na wesele: https://www.weselezsoplica.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma alternatywy dla wódki. Może i na weselach zagranicznych wódki sie nie podaje ale na polskich weselach wódka jest obowiązkowa i nie wyobrazałabym sobie podać gościom jedynie wina czy piwa.... U mnie głównie pito wódkę. Kilka osób wybrało wino ale to jednak wódka była na weselu najpopularniejszym alkoholem.

Dodam, że zamawiałam w hurtowni:
http://www.alkoparty.pl/wodki

Cenowo nie bylo porównania do sklepów stacjonarnych.
Powrót do góry
krzysiek90
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw 23 Maj 2019, 18:58    Temat postu: Wódka to podstawa, ale i win coraz więcej. Odpowiedz z cytatem

Nie ma co, w Polsce i Europie Wschodniej króluje wódka, ale ostatnio byłem na weselu, gdzie podawano głównie wino.

Marzy mi się takie z whisky język
Komuś też?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja anna 32
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 19:40    Temat postu: Alkohol na weselu Odpowiedz z cytatem

Nie każdy z gosci pije wodke na weselu, warto tez kupić różne wina słodkie wytrawne i połwytrawne. Ciekawy wybor oferują wina gruzińskie Kazbek Peak. Dostępne są wina czerwone i białe. Mi smakuje najbardziej białe wytrawne, mają bardzo ładną etykietę swietnie prezentuje sie na stole .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: