Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Alkohol na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 567
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 7 Lis 2018, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupowaliście swojego szampana na wesele? Warto postawić na coś lepszego? Moim zdaniem raczej tak, bo szampan na weselu powinien smakować wyśmienicie. Swojego zamawialiśmy ze sklepu https://dom-szampana.com.pl/ - bardzo szeroki wybór i dobre ceny, nawet za szampany z wyższej półki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fotsad
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 18
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 8 Lis 2018, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że niewiele gości zwróci uwagę na smak szampana, służy on tylko do toastu, nikt go nie degustuje. Niepotrzebne powiększanie kosztów, którego nikt nie zauważy i nie doceni.
Jeżeli para młoda chce "zabłysnąć" dobrym szampanem to warto zastosować "trik" wielu sal weselnych - przed przyjściem gości na sale rozlać do kieliszków tani szampan który jest dobry, bo jest dobry i tani... a po przyjeździe gości i pary młodej, otworzyć jedną butelkę droższego szampana i nalać go do kieliszków młodych - goście będą myśleli, że wszyscy mają nalany droższy trunek i każdy będzie zadowolony Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
galiator
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2018
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 29 Lis 2018, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szampan do toastu to faktycznie raczej już kwestia delikatnego snobizmu. Ale przecież wybór nie zamyka się pomiędzy francuskim szampanem za kilka stow, a paskudnym sztucznie nagazowanym rosyjskim trunkiem. Dlaczego nie połączyć dobrej jakości, z przyzwoita cena wybierając choćby prosecco.

Podobnie jest w temacie wina. Nie rozumiem dlaczego każdy na wesele kupuje niezła wódkę, szuka dobrego fotografa, zespołu itp. a wino traktowane jest tak, że wybiera się najtańsze kadarki czy Carlo Rossi nie mające wiele wspólnego z prawdziwym winem. Za 25-40 złotych można znaleźć fajne wino, które goście będą zachwalali na długo po imprezie.
Na forum trafilem, w związku z moim weselem, ale czytając ten temat postanowiłem się zalogować. Pracuje w sklepie winiarskim, gdyby ktoś potrzebował pomocy w wyborze wina służę pomocą i proszę o wiadomość prywatną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Sob 15 Gru 2018, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez alkoholu to chyba jednak średnio... nie byłam na takim weselu, sama piję tylko okazjonalnie jakieś wino, ale jednak nie zrezygnowałabym z tego. Liczyliśmy 0,5 litra na osobę + kilka butelek na bramy, trochę wódki zostało. Wina zeszły wszystkie, a mieliśmy na 70 osób 30 butelek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omo1
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 17 Gru 2018, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alkohol to podstawa, ale warto tez zainwestować w wode mineralizaowaną, zmniejszy kaca na drugi dzien i nawodni przy alkoholu uśmiech
_________________
Papieżanka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eli0
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro 19 Gru 2018, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim woda mineralna, to cos co na pewno będzie idealne do stołu. U mnie na weselu była woda papiezanka http://papiezanka.com Smaczna i wysoko mineralizowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Uciekajacapm
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sob 29 Gru 2018, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mineralna wiadomo, ale to wszak bezalkoholowa oczko
A tu alkohole w temacie.

Wg mnie wódka, wino, whisky, kilka różnych tematów zeby każdy znalazł coś dla siebie
_________________
Filmowo, relaksowo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacaszkowna
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 27

PostWysłany: Czw 21 Lut 2019, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wy też zauważacie taką tendencję, że na bardziej współczesnych weselach ludzie coraz mniej chętnie piją wódkę? Już pomijam, że dużo osób niepijących w ogóle sie pojawiło, to chętniej się sięga po lepszy alkohol, jakieś whiskey, wino, koniak - mniej, a lepiej i smaczniej. Co myślicie? Ostatnich kilka wesel na jakich byłam w ogóle prawie bez picia wódki na kieliszki. Mnie się to nawet podoba Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na przykład pomyślałam że zamiast typowym szampanem wznosić toasty, to posłuży za to wino musujące https://www.prosecco.pl/ . Ogólnie jest znacznie lepsze niż te obecnie popularne szampany. Nawet aż tak bardzo nie czuć że jest wytrawne, bo jednak ta słodycz się przebija. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KamilSzmulski94
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz częściej widzi się prosecco i uważam to za całkiem fajne rozwiązanie. Słyszeliście o mobilnych barach je oferujące? Wydają się całkiem fajną atrakcją na wesele. Dla przykładu moja siostra zamówiła włoski bar z prosecco od https://culaccino.pl/wesela/. Fajnie komponował się bar przy wiejskim barze. Oczywiście barek oblegany przez kobiety, faceci raczej nie tykali się mało procentowego wina Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group