Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Alkohol na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
genju2
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 12

PostWysłany: Sob 5 Wrz 2015, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wesele bez alkoholu to siara;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Donata
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 14

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2015, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak nie uważam, ale większość znajomych jest takiego zdania. Moja koleżanka zrobiła tak, że tylko wino stawiali na stole, a wódki nie było. Wiadomo, że na wejście był szampan. Wcześniej byli na degustacji w winiarni http://www.winnicadwiegranice.pl/. Zastanawiam się czy nie zrobić tak, jak ona. Nie chcemy awantur, czy śpiących ludzi na stołach, ale chcemy żeby wszyscy się dobrze bawili (z nami włącznie). Zastanawiam się bardzo. Jak myślicie, nie będzie ludziom przeszkadzać brak wódki?
_________________
Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.

Gilbert Keith Chesterton
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2015, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donata napisał:
Ja tak nie uważam, ale większość znajomych jest takiego zdania. Moja koleżanka zrobiła tak, że tylko wino stawiali na stole, a wódki nie było. Wiadomo, że na wejście był szampan. Wcześniej byli na degustacji w winiarni http://www.winnicadwiegranice.pl/. Zastanawiam się czy nie zrobić tak, jak ona. Nie chcemy awantur, czy śpiących ludzi na stołach, ale chcemy żeby wszyscy się dobrze bawili (z nami włącznie). Zastanawiam się bardzo. Jak myślicie, nie będzie ludziom przeszkadzać brak wódki?

To bardzo zależy od towarzystwa. Ja jestem zdania, że albo wódka+jakiś alkohol, albo alkoholu w ogóle. Niestety, ale dużo ludzi nie lubi pić wina podczas imprezy. Ja bym się bała ryzykować... jednak jest to wesele dla gości w dużej mierze.
Przy okazji lepiej skasuj link do winnicy, gdyż reklamy są zakazane.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Donata
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 14

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, dzięki za odpowiedź. Kurczę, powiem Ci, że mam wątpliwości. Podejrzewam, że ze stresu sama będę chciała się czegoś napić. Bezalkoholowe w ogóle odpada. Sama już nie wiem.
_________________
Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.

Gilbert Keith Chesterton
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2015, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkohol to także część całej tradycji weselnej,wiec moim zdaniem jak najbardziej warto i szkoda pozbawiać z góry gości poczęstunku w postaci alkoholu. Nie musi być to przecież ściśle wódka,może być wino oraz piwo.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Polianna1
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 41

PostWysłany: Wto 29 Gru 2015, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy same wine spodobałyby się gościom. Niekażdy lubi wina. Często spotykam się się opinią, ze po winach po prostu boli ich głowa.

Ja byłam na bezalkoholowym weselu i ludzie się świetnie bawili oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda12
Gość





PostWysłany: Czw 31 Gru 2015, 12:34    Temat postu: alkohol na ślubie Odpowiedz z cytatem

Alkohol na weselu mile widziany czasem nie ważna jakość tylko ilość, piwa w puszkach raczej nie, chodzi o wygląd, nie wolno nadużywać , ale w razie problemu można uzyskać pomoc na http://www.odtruwamy.pl/
Powrót do góry
Ani-Gold
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 47

PostWysłany: Nie 3 Sty 2016, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele bez alkoholu jest możliwe,ale to zależy tylko i wyłącznie od towarzystwa,nie każdy z gości będzie zadowolony widząc takie rozwiązanie,oprócz szampana zawsze wg tradycji weselnej tym główny, alkoholem jest właśnie wódka.
_________________
www.Ani-Gold.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polianna1
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 41

PostWysłany: Pon 4 Sty 2016, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że nie wszyscy będą zadowoleni. Jednak ja na bezalkoholowym weselu spotkałam się z dużą aporobatą. Wiem, że niektórzy goście specjalnie przyjechali na taką imprezę oczko Tylko to już zależy od Młodej Pary, jak oni chcą, aby wygladał ich wymarzony dzień uśmiech
_________________
Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MadziaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 26

PostWysłany: Sob 16 Sty 2016, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko wino i szampan, żadej wódki, okropna polska tradycja, kojarzy mi się z "Weselem" Smarzowskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group