Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki Firmy Łazur

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnieszka1212
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 3

PostWysłany: Sro 13 Maj 2015, 21:53    Temat postu: Obrączki Firmy Łazur Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Chciałabym zapytać, ponieważ znajduje się przed trudnym wyborem obrączek ślubnych. Byłam wszędzie chyba juz. Obejrzałam setki zdjęć w internecie i nadal nie moge się zdecydować pomiędzy klasycznymi a takimi, które mają wokół cyrkonie. Myślę też nad złożeniem zamówienia przez internet. Mój przyszły mąż chce zupełnie gładką ja raczej chciałabym cos ze zdobieniem. Wszędzie sprzedają obrączki w prach. Jednak znalazłam oferte w której można kupić na sztuki obrączki. Rozmawiałam już wstępnie przez telefon i dowiedziałam się że producentem jest firma Łazur. I stąd moje pytanie. Czy znacie tą firmę i co powiecie na temat ich jakości. Podaje również link do strony z wzorami.
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37931960
Dzięki za pomoc z góry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 13 Maj 2015, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy obrączki z Łazura K16 i K17. Bardzo je sobie chwalimy! uśmiech Jedyną wadą jest to, że kiedy zachodzi potrzeba zmiany rozmiaru nie działają na starej obrączce, ale od razu robią nową.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 14 Maj 2015, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może poszukaj również wśród innych sklepów jubilerskich i pooglądaj kilka różnych kolekcji obrączek,akurat tym się zajmujemy więc mamy niezbędne doświadczenie i chętnie pomożemy. Obrączki to nasza rodzinna tradycja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnkaS
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 16

PostWysłany: Sro 8 Lip 2015, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne te wyroby!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Sro 8 Lip 2015, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum już jest temat obrączek z Łazura LINK.

My mamy obrączki z tej firmy i jesteśmy zadowoleni, zamawialiśmy dwa różne wzory, szczególnie ze względu na szerokość.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carincola93
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2018
Posty: 6
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 14 Wrz 2018, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej materii należy się doradzić znajomych. Z całą pewnością będą oni w stanie coś pomóc i doradzić.
_________________
Im więcej nieszczęść, tym gorzej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katiaa6
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw 18 Paź 2018, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie wyglądają, ale mi się marzą obrączki Cartier. Jednak fundusze na to nie pozwalają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyAmaltea
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 21

PostWysłany: Pią 7 Gru 2018, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem obrączki ślubne powinny być z żółtego złota i gładkie bez żadnych cyrkonii czy diamentów - od tego są pierścionki zaręczynowe.

Kiedy jeszcze szukałam obrączek i "badałam" rynek pokazało mi się dużo ofert żółtych obrączek z drewnem co szczególnie przypadły mi do gustu, ale niestety nie mojemu portfelowi weselnemu smutny

Takie obrączki miałam zamiar kupić, dla nich zrezygnowałabym ze swojej zasady - tylko złoto i klasyczne. Dodatkowo fajnie wyglądają grawery wewnątrz obrączek odcisków palców żony/męża *.*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ayyla
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 9

PostWysłany: Pon 25 Mar 2019, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardziej podoba się białe złoto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group