Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skutki uboczne zaręczyn
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia128
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto 30 Cze 2015, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałam żadnych wątpliwości i dalej nie mam! uśmiech Po zaręczynach była ogromna radość i teraz jeszcze większa radość w planowaniu ślubu. Mamy jeszcze ponad rok, ale nie sądzę, żebym zmieniła zdanie. Nie przechodzi mi to nawet przez myśl oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 3 Lip 2015, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałam takich uczuć- od dawna ze sobą mieszkamy i w zasadzie niczego to dla mnie nie zmieniło. Za to mój maż przeżywał to strasznie, wszystkim się chwalił i widziałam, że wszystko jest dla niego teraz oczywiste, bardziej pewne etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brysia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Lip 2015, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też się nic nie zmieniło. Co prawda wyczekiwałam tego przez długi czas a jak już nadszedł to cieszyłam się jak dziecko. Wszystkim w kółko się chwaliłam i nie mogłam doczekać się ślubu. A co do obaw miałam je ale długo przed zaręczynami jednak zawsze dochodziłam do wniosku, że to przy nim jestem spełniona i szczęśliwa i mogę szaleć razem z nim bo w pojedynkę mnie to by nie uszczęśliwiło kompletnie. uśmiech
_________________
Jest tylko jedno zło na świecie - strach, jest tylko jedno dobro na świecie - miłość. więcej
Anthony de Mello – Przebudzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bass
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 30

PostWysłany: Pią 17 Lip 2015, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie zaręczyny nastąpiły bardzo szybko i niespodziewanie uśmiech
Zmieniło się przede wszytskim moje podejście do związku, ponieważ bardzo dojrzałam i wreszcie zaczęłam się starać w relacjach damsko- męskich. W poprzednich związkach bywało różnie lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TEllenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 15

PostWysłany: Pią 17 Lip 2015, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas zaręczyny to po prostu był kolejny etap... Już wcześniej ze sobą mieszkaliśmy, zresztą my parą od dawna jesteśmy.
_________________
Proszę, wypełnijcie ankietę o wyborze fotografa na ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irinaszejk
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon 20 Lip 2015, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TEllenka napisał:
U nas zaręczyny to po prostu był kolejny etap... Już wcześniej ze sobą mieszkaliśmy, zresztą my parą od dawna jesteśmy.

dokładnie u mnie to samo, jestem ze swoim chłopakiem już 5 lat zaręczyliśmy się 3 miesiące temu i przez ten czas nie stało się nic niezwykłęgo oczko po prostu kolejny etap w życiu i to dokładnie taki sam jak poprzedni tyle że jesteśmy oficjalnie zaręczeni język
_________________
maty edukacyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2015, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie miałam żadnych wątpliwości, jesteśmy razem 2 lata, ale jak mi się niecały miesiąc temu oświadczył to byłam w szoku bo w tym roku się nie spodziewałam uśmiech. No ale wiedzieliśmy od początku, że chcemy być razem do końca, mamy takie same poglądy także w ogóle się nie wahałam, tylko po zaręczynach cały czas się chichrałam jak głupia i w ogóle dziwnie było ale pozytywnie. Już się przyzwyczaiłam hehe uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doriss12
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 50
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 29 Paź 2015, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to zależy od tego, jaki jest człowiek. Ja po zaręczynach skakałam z radości, nie było żadnych chwil zwątpienia na szczęście oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
denia
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2015
Posty: 7

PostWysłany: Nie 27 Gru 2015, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie to kilka razy takie wahania były haha ale zawsze mija. Kochamy się jak dwa wariaty. To mój jedyny, już tyle razem przeszliśmy że zaręczyny nie zmieniły nic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polianna1
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 41

PostWysłany: Pon 4 Sty 2016, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na szczęście odbyło się bez żadnych wahań i w dalszym ciągu ich nie mam oczko
_________________
Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group