Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia z netu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 29 Maj 2018, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo nie byłam przekonana do tego tematu, ale kiedy się zorientowałam ile kosztują suknie ślubne w salonach, to byłam bardzo zaskoczona! Taka suknia to duży koszt, dlatego też sama planuję kupić sukienkę z aukcji internetowej. Przeglądałam już ofertę https://allegro.pl/kategoria/slub-i-wesele-suknie-slubne-111634 i prawie wszystkie suknie są w bardzo dobrym stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ninja900
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto 12 Cze 2018, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto podpytać o to znajomych? Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie.
_________________
Ale to będzie bardzo trudne stwierdziła Bone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwona6
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 16 Lip 2018, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałam wydawać fortuny na kieckę jednej nocy, wolę te pieniądze przeznaczyć na nową szafę wnękową do mieszkania. Zatem zaszalałam i zamówiłam suknię z....... Chin całkowity koszt 250 zl suknia była szyta na moje wymiary, Chińczyk był pomocny i doradzał w każdym szczególe. Wszyscy pukali się w czoło gdy słyszeli o moim pomyśle a na weselu wytrzeszczali oczy z niedowierzaniem. Usłyszałam nawet, że chyba 1200 najbiedniej mogla kosztowac i raczej w pl salonie:) Dla mnie jedyny jej minus był taki, że rękawki lekko obcierały ramiona przy tańcu. Jednak za takie pieniądze mogłam to przeżyć. Sam komfort noszenia takiej sukni też był świetny, mogłam się w niej wyszaleć i zamiatać trenem na wszystkie strony, poniewaz ta suknia naprawde mogla mi sluzyc tylko jedna noc za taka cene.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dressense
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 26

PostWysłany: Pią 17 Sie 2018, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie chodzi oto,że możesz zaoszczędzić a bardziej o sam wybór sukien ślubnych który jest po prostu szeroki i zawsze możesz liczyć na miłą, fachową obsługę. Na sama przymiarkę bez problemu umówisz się w salonie stacjonarny, akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy.
_________________
Dressense- salon sukien ślubnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elekal
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 3 Sty 2019, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc xhb gfrd uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią 22 Lut 2019, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknie koniecznie trzeba przymierzyć na miejscu. W internecie to możecie poogladać sobie oferty salonów, inspiracje na suknie ślubne. Ja tam oglądałam kolekcje od salonów https://www.agnesfashiongroup.pl/ Wtedy jak już idziecie na przymierzanie to na pewno już więcej wiecie czego chcecie i dużo sprawniej idą przymiarki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nina_K
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie jestem jeszcze panną młodą, ale kilka miesięcy temu byłam świadkiem na ślubie mojej siostry. Swoją kreację zamówiłam z internetu i z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji. Wybrana przeze mnie sukienka kopertowa na wesele dotarła do mnie na czas w idealnym stanie. Wszyscy goście zgodnie twierdzili, że prezentuję się w niej bardzo ładnie. Jestem więc żywym przykładem tego, że wcale nie trzeba obawiać się zakupów internetowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu nie, jesli to będzie sklep sprawdzony i polecany przez znajomych itd, to warto. Czasem cenowo można trafić na fajne okazje, promocje. Ja ostatnio szukałam sukni dla siebie i trafiłam na trzy modele sukien i ta pierwsza najbardziej mi się spodobała https://www.agnesfashiongroup.pl/lovely,a3 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandrovva
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 17 Maj 2019, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnego ślubu jeszcze nie brałam, ale byłam już świadkiem na kilku ślubach koleżanek i na każdy z nich przychodziłam w sukience z internetu. W popularnych sieciówkach ciężko znaleźć odzież odpowiednią na tę okazję, uważam, że na znacznie większy wybór możemy liczyć właśnie w internecie. Wczoraj dotarła do mnie długa czarna sukienka, którą planuję założyć na ślub cywilny mojej koleżanki z pracy. Kiecka ta pochodzi z oferty prężenie rozwijającej się polskiej marki, która tworzy naprawdę bardzo interesujące projekty.oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej82
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 3

PostWysłany: Nie 30 Sty 2022, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eleganckie i modne sukienki jak i pozostałe wszelkiego rodzaju elementy garderoby z kategorii moda damska znajdziesz w sklepie internetowym sportofino.com. To sklep oferujący ubrania od renomowanych producentów typy HH czy Ralph Lauren.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group