Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia z netu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maylena
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią 29 Lip 2016, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Internecie też można znaleźć fajne suknie. I zazwyczaj sa tańsze od tych ze sklepu.
_________________
Używane suknie ślubne SprzedajSuknie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gagu77
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 11 Sie 2016, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja biorę ślub cywilny a potem kameralne przyjęcie dla najbliższych i zastanawiam się nad tą suknią. Co sądzicie?
[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2016, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukienka bardzo ładna jednak nie każdej będzie pasowała.... Sama nie wiem czy bym sobie taką kupiła.Na modelce wyglada to oblędnie ale czy na zywo te koronki nie bedą na przykład poszerzały sylwetki? Na Twoim miejscu zastanowiłabym się raczej nad sukienką bardziej prostą w kroju.
Piękna jest ta:

Ewentualnie:


Spory wybór takich sukienek jest w sklepie Gomez:
https://gomez.pl/pl/category/sukienki-tuniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Czw 13 Paź 2016, 13:55    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Ja również zamawiam w internecie. Ciuchy, w tym sukienki jesienne poszukuję na stronach takich jak domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki_opcje_pora-roku,jesien i praktycznie zawsze jestem zadowolona. Mają tyle fajnych propozycji, że ciężko się zdecydować potem na jedną sukienkę. Nie mówię już nawet o innych ubraniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blasfargrup
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 15

PostWysłany: Wto 22 Lis 2016, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamawiam dużo ubrań w sieci, ale na sukienkę ślubną bym się chyba nie zdecydowała. Swoją kupowałam i przerabiałam (wymagała skrócenia) w salonie http://michalina.com.pl/. Poleciła mi go przyjaciółka, która brała ślub rok wcześniej. Na szczęście się nie zawiodłam. Sukienka oprócz tego, że pięknie lezała, była też doskonale wykonana. Przetrwała imprezę, sesję zdjęciową i wciaż wygląda jak nowa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikas
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 7

PostWysłany: Wto 27 Gru 2016, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maylena napisał:
W Internecie też można znaleźć fajne suknie. I zazwyczaj sa tańsze od tych ze sklepu.


Tak też zrobiłam. Miało być ładnie i tanio. Mega się poirytowałam jak konieczne okazało się skorzystanie z tej oferty http://evita.com.pl/szyjemy-na-miare/ i poprawki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Makatka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 3

PostWysłany: Wto 3 Sty 2017, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją zamówiłam przez Internet.Wyszłam też z założenia, że zawsze mogę ją odesłać. Myślałam, że będę musiała ją skrócić, ale okazało się że leży jak ulał Very Happy
_________________
Darmowe ogłoszenia ślubne www.todoslubu.pl. Tu znajdziesz i sprzedaż nie tylko suknię ślubną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ella_b
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto 3 Sty 2017, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że warto. Sama swoją suknię kupiam przez internet (ebay.com). Natomiast zanim się zdecydujesz, trzeba koniecznie zobaczyć szczegółowe zdjęcia sukienki, wypytać o dokładne wymiary sukni oraz sprawdzić bezpieczeństwo zakupu.

O mojej ślubnej sukience i perypetiach z nią związanych (m.i.n. właśnie kupnem przez internet) możecie przeczytać w najnowszym poście na moim blogu: http://weselemi.blogspot.com/2017/01/suknia-slubna-marzenia-sie-speniaja.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Czw 5 Sty 2017, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię czytać blogi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlodadama1
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 9 Sty 2017, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie kupowałam sukni przez neta, ale za to kupiłam sobie śliczny sweterek do ślubu, coś w stylu kate middleton, polowałam właśnie na taki włochaty, aż w końcu trafiłam na allegro. Zostawiłam go sobie do dzisiaj uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group