Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia z netu?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jadzkachono
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2015, 9:01    Temat postu: Suknia z netu? Odpowiedz z cytatem

Witam,
chciałam zapytać czy Waszym zdaniem to dobry pomysł żeby kupić suknię ślubną w internecie? Jeśli tak, to gdzie? Allegro? Sklep z sukniami na zamówienie pod podany wymiar? (namierzyłam taki, ale zagraniczny - co o tym myślicie?) W necie wybór jest większy i taniej, ale co jak nie będzie pasować? Nie chcę na tym oszczędzać jak jakiś dziad, ale zawsze to różnica... Macie jakieś doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2015, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://kwejk.pl/przegladaj/2208397/0/wlasnie-dlatego-nie-powinno-sie-kupowac-sukni-slubnych-przez-internet.html
Mój jedyny komentarz;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2015, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geoAsia napisał:
http://kwejk.pl/przegladaj/2208397/0/wlasnie-dlatego-nie-powinno-sie-kupowac-sukni-slubnych-przez-internet.html
Mój jedyny komentarz;)


haha, dokładnie Very Happy
suknia z neta... no to powodzenia...
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2015, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki wątek był już poruszany
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta83
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sob 2 Maj 2015, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli cena jest przystępna to pewnie, że tak w razie czegoś poprawi ci ją krawcowa
_________________
Zespół muzyczny na wesele Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MajaL
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto 12 Maj 2015, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama kupowałam akurat welon i bolerko przez internet z polecenia koleżanki, która własnie kupiłą sukienke i byłam bardzo zadowolona! uśmiech)Na sukienke bym się nie odważyła, ale podobno dziewczyny też kupują, z tym, że trzeba się dobrze umieć zmierzyć. Podobno za granicą to norma i wiele dziewczyn tak robi, tyle że tam sklepy oferują wiekszy wybór. Sklepy w necie na pewno są tańsz,e jeśli o sukienki to , tak własnie zrobiła moja koleżanka, znaklazła sukienke w salonie a taki sam model kupiła w necie za prawie połowe ceny.
tylko ona kupowała w sklepie internetowym a nie na aukcjach

mysle ze to też zależy od dziewczyny i wymiarów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Wto 12 Maj 2015, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknia z netu chyba tylko za wzór. Owszem jak się kupi w necie krawcowa może dokonać poprawek ale niekiedy psuje fason sukni. Można znaleźć wymarzoną w necie i pojechać do tego salonu w którym znajduje się ta jedyna:) przymierzyć zobaczyć się w niej bo to co nam się podoba nie zawsze na nas pasuje. A dwa chińskie rozmiary są inne niż nasze. Chcąc kupić rozmiar M to chiński odpowiednik L, XL tam szyją na Azjatki a one są innej figury niż my -Europejki.
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MajaL
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto 12 Maj 2015, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale w sklepach internetowych , nie mowie o aukcjach, rzadko kiedy są sukienki z chin, tam gdzi ja kupowałam byli głównie polscy produceni ewentuaalnie też hiszpańskie, żadnych chińskich badziewi wiec rozmiarówka też nasza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sro 13 Maj 2015, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MajaL napisał:
ale w sklepach internetowych , nie mowie o aukcjach, rzadko kiedy są sukienki z chin, tam gdzi ja kupowałam byli głównie polscy produceni ewentuaalnie też hiszpańskie, żadnych chińskich badziewi wiec rozmiarówka też nasza


na allegro bardzo często są sukienki ślubne w cenach 700 -900 zł właśnie z Chin. U rodzimych producentów rozmiarówka jak najbardziej nasza aczkolwiek chyba wolę wybrać fason pomierzyć w salonie by ujrzeć w czym mi dobrze i taką wybrać u krawcowej która jest sprawdzona uśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MajaL
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw 14 Maj 2015, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
na allegro bardzo często są sukienki ślubne w cenach 700 -900 zł właśnie z Chin.


no tak, ale ja właśnie pisałam, że na aukcjach są chińskie. A w sklepach internetowych "normalne" język
Cytat:

chyba wolę wybrać fason pomierzyć w salonie by ujrzeć w czym mi dobrze i taką wybrać u krawcowej która jest sprawdzona


Ja cie rozumiem bo ja sama nie odważyłabym sie na kupno sukienki przez neta. Dlatego jak dla mnie suknia nie, ale wszelkie dodatki takie jak bolerko lub welon jak najbardziej zdecydowanie lepiej niż wa salonie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group