Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wazony szklane świece jako dekoracja.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulam
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 3
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2015, 15:31    Temat postu: Wazony szklane świece jako dekoracja. Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny wystrój sali będzie z wazonami świecznikami szklanymi w tym kwiaty świeczki. Macie jakieś pomysły co do wazoników szlanek do świec. Może któraś z was tak dekorowała swoją sale. Pokarzcie swoje dodatki na sali weselnej bądź co wam sie podoba w internecie.

Ps. mam problem z dodawaniem zdjec z komputera. jak to zrobic??[/img][/code][/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PartyTajm_com_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 23

PostWysłany: Pon 25 Maj 2015, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A możesz wstawić zdjęcie,tak abyśmy zobaczyły jak prezentują się takie szklane wazony i świece? Dopiero wówczas będziemy w stanie doradzić coś konkretnego.
_________________
Ozdoby,dekoracje ślubne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mdecor
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 9
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 2 Gru 2015, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



tu przykład, a więcej na galeria dekoracji na ślub i wesele. Żywe światło zawsze wygląda lepiej niż ledy czy inne kolorowe sztuczności Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aziaAsha
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 9
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 25 Sty 2019, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu na pewno coś znajdziesz Very Happy
bukiet ślubny warszawa
dekoracje ślub w plenerze warszawa
dekoracja kościoła warszawa
dekoracja sali weselnej warszawa
papeteria ślubna warszawa
_________________
http://floratoria.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sesser
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro 30 Sty 2019, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to moja dziedzina wiedzy. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
_________________
Ludzie, nauczcie się śpiewać i tańczyć, bo aniołowie w niebie nie będą wiedzieli, co z wami zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mstawskam
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Wto 30 Kwi 2019, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz po prostu włożyć świece do wazonu i czymś dodatkowo ładnie ozdobić uśmiech Mogę Ci polecić hurtownię sprawdź więcej w której możesz kupić ilości hurtowe w dobrej cenie. Świece, kwiaty, wazony, co sobie życzysz uśmiech Korzystałam z niej i byłam bardzo zadowolona, robiłam podobne dekoracje sali na swoje wesele. Wazony możesz ustawić na podłodze, a poza tym świece jako dekoracja sprawdzą się też doskonale na stołach. Tylko goście muszą uważać, żeby się nie przypalić Very Happy Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ryder25
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon 9 Lis 2020, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo par młodych zwraca uwagę na to, aby wszystkie dekoracje były w tym samym stylu. Fajnie kiedy zarówno dekoracje na sali jak i cała papeteria ślubna https://bysimple.pl/ do siebie pasuje. Ale czy goście zwracają na to uwagę? Niektórzy na pewno, ale myślę, że nie jest to dla nich priorytetem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Wto 26 Paź 2021, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak często robicie zakupy w sklepach internetowych? Osobiście chciałbym Wam polecić sklep internetowy, w którym znajdziecie najróżniejsze dekoracje do domu, w tym firanka do kuchni w bardzo atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Nie 8 Sty 2023, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam sprawdzić jeden z moich ulubionych sklepów Miluli https://miluli.pl/kategoria/swiece-sojowe-i-kadzidla/ zarówno jeżeli chodzi o różnorodność nut zapachowych, ceny i też wykonanie bo super się prezentują i do tego są też ciekawe wykonane. Mam nadzieję, że Was także pozytywnie zaskoczą efektami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pią 20 Sty 2023, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że wazony wypełnione światełkami, ledami są super sposobem na urozmaicenie stołu, do tego martwe, wysuszone kwiaty <3 <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group