Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Warszawa - okolice - skromne przyjęcie weselne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Sale weselne, domy weselne, restauracje, hotele
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nika12
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2019, 9:49    Temat postu: Wesele Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy wesele pod Warszawą w łękach w Polnej Róży. Około 30 minut samochodem od stolic. Z dala od betonowego miasta . Urzekło nas tam od razu to że sala mieści się niedaleko lasu z pięknym ogrodem. Bardzo polecam młody parą ze stolicy szukających swojego miejsca na wesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilecik
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pon 14 Paź 2019, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy wesele w Krzewi Róg Adamowo w Chmielno http://www.krzewirog.pl bardzo ładna sala z pięknym ogrodem i dodatkowo w pobliżu jezioro Łapalice piękne widoki uśmiech My skorzystaliśmy również z możliwości zakwaterowania gości na noc gdyż wszyscy byli przyjezdni polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juliafrac
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 12:25    Temat postu: Wesele Warszawa centrum Odpowiedz z cytatem

WITAM:

Jestem na tym forum po raz pierwszy, więc jeżeli moje pytanie nie powinno trafić do tego wątku to z góry przepraszam. Tej jesieni planuję wesele, zależy mi żeby odbyło się w centrum Warszawy, nie musi być to restauracja. Czy jesteście w stanie coś fajnego zarekomendować? Mamy już na oku dwie sale nad Wisłą, ale może trafi się jeszcze coś fajniejszego.

Jeżeli któraś z was ma również za sobą wesele organizowanie po prostu w przestrzeni na wynajem z kuchnią cateringową to będę wdzięczna za informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia1992
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 12

PostWysłany: Pon 6 Kwi 2020, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz sali na przyjęcie zajrzyj na https://chrzcinyikomunie.pl/warszawa sprawdzone firmy oraz duzy wybór spośród sal
_________________
Szukasz idealnej sali na chrzciny bądź komunię wejdź na www.ChrzcinyiKomunie.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia komunijne i chrzciny w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Antonina11
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw 9 Kwi 2020, 10:32    Temat postu: Sala Odpowiedz z cytatem

Również miałam skromne wesele - 45 osób, jednak znalezienie odpowiedniej sali było dla nas nie lada wyzwaniem. Jeśli już była odpowiednia na przyjęcie takiej ilości gości (nie chcieliśmy, żeby była zbyt wielka, skoro nas nie jest za dużo) to nie podobał nam się wygląd. Jednak przeszukując internet znalazłam idealne rozwiązanie - pokrowce na stoły i krzesła pozwoliły mi zakryć w restauracji to co mi się nie podobało, a dodatkowo dodały elegancji wnętrzu. Bardzo spodobał mi się efekt końcowy wystroju i polecam każdemu się nad tym zastanowić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joaska876
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 23

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2020, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie polecam Instalacje Art Bistro. Świetne miejsce w Zamku Ujazdowskim z pięknym terenem dookoła. Do tego smaczne jedzenie i ciekawy wystrój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja1234
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto 26 Maj 2020, 10:21    Temat postu: Eventomi Odpowiedz z cytatem

Fajną i naprawdę pomysłową firmą, która organizuje różnego rodzaju eventy jest Eventomi. Nie wiem czy wesele też organizują, ale myślę że warto zapytać. Oni naprawdę są wyjątkowi, a ślub takim wydarzeniem jest. Zobaczcie ich stronę https://eventomi.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 19 Sie 2020, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli natomiast szukacie nieco bardziej luksusowych miejsc to z przyjemnością mogę polecić Klub Sosnowy w Warszawie. Mozna tam zorganizować wesele marzeń. Miejsce jest położone w dosyć odosobnionej lokalizacji, ale jak dla mnie to ogromny plus, bo nikt z zewnątrz nie będzie przeszkadzał w uroczystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2020, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa to zdecydowanie Instalacje Art Bistro! Najlepszy klimat i jedzenie w Warszawie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 22 Gru 2020, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy w planach wesele na 120 osób, a przez koronawirusa zrezygnowaliśmy i wcale nie żałujemy - ślub cywilny + przyjęcie na 20osób(rodzice,dziadkowie,rodzeństwo. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego dnia uśmiech

Zobacz sobie tutaj jak zorganizować takie przyjęcie weselne zamiast wesela.

Za zaoszczędzone pieniądze możecie na przykład wybrać się na wypaśną podróż poślubną uśmiech

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Sale weselne, domy weselne, restauracje, hotele Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group