Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotobuda na weselu naprawdę fajny pomysł!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marisa
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 6
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 20 Paź 2016, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem za fotobudką na weselu, super zabawa!
_________________
Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Czw 20 Paź 2016, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie ja też byłam ostatnio na takim weselu, gdzie była fotobudka jest to świetna atrakcja! Za sprzęt odpowiadała firma FotoBu. Myślę, że na swoje wesele również zamówię taką atrakcję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikaadamek-84
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 9 Lut 2017, 11:18    Temat postu: Fotobudka Odpowiedz z cytatem

Witam też polecamy zabawę z fotobudką. Świetna pamiątka! Ludzie wklejają zdjęcia z wesela i wpisują się do księgi gości! Czasami takie śmieszne wpisy, na pewno będzie nam służyć jako świetna pamiątka z wesela! Na naszym weselu była fotobudka z kartuz dokładnie http://www.fotobudka.kartuzy.pl . Przyjechali do trójmiasta w cenie i zapewnili świetną atmosferę! Profesjonalna firma! Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slubiweselle
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 38

PostWysłany: Czw 16 Lut 2017, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat co do fotobudki to mam podobne zdanie, czyli uważam iż jest to fajna, ciekawa atrakcja weselna dla gości, wiele lepsza i tańsza niż np: pokaz fajerwerków czy barmański.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucinda
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 25

PostWysłany: Wto 25 Kwi 2017, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrej firmy, która wynajmuje fotobudki, to ja mam namiar na http://fotobox4you.pl/oferta . Generalnie zauważyłam, że od jakiegoś czasu taka atrakcja na weselach, przyjęciach firmowych czy na urodzinach święci triumfy. To miła pamiątka dla gości, a przy okazji bardzo fajna atrakcja, bo każdy chce zrobić sobie śmieszne zdjęcie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Musica
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 2

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2017, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja nie mam przekonania do fotobudki, wolę prawdziwą profesjonalną sesję zdjęciową u dobrego fotografa uśmiech U nas był fotograf Fotoluka, zrobił świetny reportaż i plener ślubny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto 2 Maj 2017, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla mnie to zbędny wydatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mm-concept
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 36

PostWysłany: Pią 12 Maj 2017, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem? Dla mnie nie jest to zbędny wydatek bo raz, że masz ciekawą atrakcję na wesele a dwa pamiątkę w postaci zdjęć, co jest przecież bardzo istotne. Zbędną atrakcją jest natomiast pokaz sztucznych ogni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LivePix
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 1 Lis 2017, 16:00    Temat postu: Alternatywa dla fotobudki - zaskoczcie swoich gości, ja wypróbowałam Odpowiedz z cytatem

Hej, słyszeliście o aplikacji i alternatywie dla fotobudek? Ja wypróbowałam i gorąco polecam aplikacje, gdzie robicie zdjęcia, przesyłacie ze swoich telefonów w trakcie uroczystości, wesela i udostępniane są od razu dla wszystkich np. w formie - na rzutnik. Czyli nie musisz czekać na zdjęcia od fotografa, ani stroić min w fotobudce tylko wyświetlają Ci się wszystkie tel, które Twoi goście robią. U nas na weselu się świetnie sprawdziło! Wszyscy się super bawili tą aplikacją! Co więcej na koniec wesela wszystkie automatycznie zgrywaja się wam zdjęcia na załączony p'drive, ekstra pamiątka! Na prawdę polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Wto 6 Lut 2018, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna opcja, ale ja bym się skupiła bardziej na dobrym fotografie. Za takimi usługami warto już się rozglądać dużo wcześniej bo może być problem z wolnymi terminami. Jeżeli nie wiecie gdzie szukać takich ofert to zobaczcie sobie portal http://www.wesele.com.pl/firmy-slubne/fotografia gdzie macie spisy różnych firm związanymi z weselami w tym własnie fotobudki czy też kamerzyści i fotografowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group